Президент-утікач Віктор Янукович
Президент-утікач Віктор Янукович politeka.net

"Тихий реванш "позавчорашніх", на який Зеленський йде свідомо" – політоглядач припустив, чому повертаються соратники Януковича

Читайте по-русски
Ми досі не знаємо, хто стоїть за президентською кампанією Зеленського

Більшість призначень нового президента є сумнівними, і Володимир Зеленський не може цього не розуміти. Про це у студії "5 каналу" розповів політичний оглядач Кирило Сазонов.

"Що стосується людей, наближених свого часу до Януковича, до його структур, пов'язаних якось з Росією і тих, хто захищає Україну від Шувалова та іншої компанії: хлопці, це дуже схоже на реванш. На дуже поганий реванш", – сказав Сазонов.

Він зазначив, що за умови реваншу, українцям знову доведеться протистояти російським технологам і спецслужбам, але такій громадянській непокорі буде також протистояти вся президентська вертикаль влади.

Окрім того, реваншистські призначення, на думку експерта, планувалися як непомітні для українського суспільства.

"Вони були не демонстративні, їх, навпаки намагалися зробити дуже тихо. Це тільки завдяки журналістам про них стало відомо із запізненням на тиждень і потрапило у ЗМІ. Це, насправді дуже небезпечно, бо вони не намагаються нас поставити перед якимось фактом. Вони намагаються щось зробити, щоб ми не помітили", – вважає Сазонов.

Також політичний оглядав додав, що Зеленський не може не усвідомлювати таких речей, але змушений їх робити на догоду тим, хто за ним стоїть. Та ж саме стосується і призначення Анатолія Калюжняка заступником голови СБУ.

"Це має бути хтось неймовірно впливовий, бо Зеленський теж зовсім не дурний. Він доросла людина і цілком розуміє, що це призначення рано чи пізно з'явиться в ЗМІ і вдарить по його репутації… Розумієте, поки ніхто не займався тісно розслідуванням оточення Зеленського і людей, які за ним стоять. Тобто є Зеленський, є Коломойський і на цьому все. Я думаю, впродовж року нас чекає багато цікавих речей: хто фінансував кампанію, хто вкладався," – припустив експерт.

Сазонов також зауважив: поки не ясно, хто ще стоїть за Зеленським, але експерт помічає серйозне зростання впливу "позавчорашніх хлопців": людей Януковича і "регіоналів", які активно впливають на розвиток сучасних подій.

Як повідомляв 5.UA, 29 червня 2019 року стало відомо, що заступником голови СБУ призначили чиновника часів Януковича

Попередній матеріал
Ціна повернення свого: в Києві відкривалася фотовиставка до 5-річчя звільнення міст сходу
Наступний матеріал
Абітурієнтам на замітку: у МОН розповіли про особливості вступної кампанії-2019
Loading...