Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Порошенко про зустріч Трампа й Путіна: Порушення принципу "нічого про Україну без України" – частина російського реваншу

  Читайте по-русски
  Зустріч президентів США та Росії на саміті великої двадцятки в Японії – перша, перед якою ніхто так і не подзвонив до Києва, сказав Порошенко

  Порушення принципу "нічого про Україну без України" – частина російського реваншу. Про таке п'ятий президент України Петро Порошенко сказав під час виступу в Тернополі. 

  "Ми тримали його (цей принцип – ред.) протягом п'яти років, щоб нікому і на думку не спало про щось про нас і без нас домовитися з Кремлем. Перед будь-якими контактами з Москвою наші європейські та американські партнери узгоджували позицію з нами. А потім детально інформували нас, як на даний момент почуваються вавки в голові у Путіна", – сказав Порошенко.

  "Зустріч президентів США та Росії на саміті великої двадцятки в Японії – перша, перед якою ніхто так і не подзвонив до Києва. І відсутність дзвінка – це дуже тривожний дзвінок усім нам, а не лише новій владі... Я впевнений, що зараз ми маємо відстояти ці принципи", – наголосив Порошенко. 

  [social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=920600458271889"]

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше Трамп та Путін провели переговори на полях саміту G20

  Попередній матеріал
  Спецслужби РФ готують "українську ДРГ" для фейкових новин про Донбас – ІС
  Наступний матеріал
  "Відчув, що це його війна": у Львові вшанували пам'ять Героя України Василя Сліпака
  Loading...