Загиблий боєць АТО Василь Сліпак
Загиблий боєць АТО Василь Сліпак radiosvoboda.org

"Відчув, що це його війна": у Львові вшанували пам'ять Героя України Василя Сліпака

Читайте по-русски
Василь Сліпак загинув 29 червня 2016 року від кулі ворожого снайпера

У Львові вшанували пам'ять Героя України Василя Сліпака. Три роки тому, 29 червня 2016 року, Василь Сліпак загинув на Донбасі, захищаючи Україну від російських загарбників. Про таке повідомляє "5 канал".

Панахиду за загиблим бійцем правого сектору правили у гарнізонному храмі Петра і Павла. По тому учасники скорботної акції зібралися на Личаківському кладовищі, де похований Василь. На його могилі освятили пам'ятний хрест.

Леонід Кантер, товариш Василя Сліпака, каже: "Сьогодні це найяскравіший приклад чоловіка, людини, яка через 2 тисячі кілометрів від Батьківщини  давно тут не живучи, відчув, що це його війна. І все, що тут відбувається, – це теж його проблеми. Не всі, хто живе поруч з війною, це відчувають". 

Брат співака Орест Сліпак розповів: "Із початку першого Майдану, Революції Гідності. Василь відсунув все – кар'єру, спів, контракти. Основною була для нього Україна. Він вибрав їхати сюди і захищати. Він казав, що мусить бути там, бо там важко".

Нагадаємо, 2015-го соліст Паризької опери повернувся в Україну і вирушив на фронт. У складі ДУК "Правий сектор" воював у Пісках. Брав участь у боях за Авдіївку. Там був поранений та повернувся до Парижа на лікування. Після реабілітації знову приєднався до своїх побратимів. І 29 червня його життя обірвала куля ворожого снайпера. У лютому 2017 року Василю Сліпаку посмертно присвоїли звання Героя України.

Попередній матеріал
Порошенко про зустріч Трампа й Путіна: Порушення принципу "нічого про Україну без України" – частина російського реваншу
Наступний матеріал
До Одеси вперше прибуде високошвидкісний десантний американський корабель США USNS Yuma
Loading...