Акція протесту під NewsOne
Акція протесту під NewsOne Facebook / Sergiy Grishyn

"Люди в Україні не будуть цього терпіти": чого вимагають активісти під NewsOne – включення з акції

Читайте по-русски
Завтра, 9 липня, об 11-й годині має відбутися така сама акція протесту під Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" координатор проекту "Стоп терор"Семен Кабакаєв пояснив мету акції під телеканалом NewsOne, бо як відомо, телеканал скасував телеміст із Росією. 

"Питання не в тому,скасував чи не скасував, а в тому, що йде шостий рік війни і ми не можемо собі дозволити під час того, як гинуть наші хлопці і в нас є поранені, щоб саме в цей час ми налагоджували так звані телемости з державою-агресором під патронатом Путіна та Медведчука. Тому що ми розуміємо, що це було зроблено на найвищому рівні. Найімовірніше, на це давав згоду Путін, домовляючись з Медведчуком, щоб показати, що ми нібито дружні народи, що між нашими державами не все так погано і що це політики намагаються розігнати наші країни, і таким чином намагаються впровадити таку м'яку тактику по товариству між Росією та Україною", – сказав Кабакаєв.

"І на жаль, ми не побачили, що є адекватна реакція з боку Адміністрації Президента протягом сьогоднішнього дня, бо ми думали, що будуть дії більш жорсткі. Але ми побачили реакцію тільки від генерального прокурора", – каже координатор проекту "Стоп терор".  

Він також розповів: "Сьогодні ми вийшли висловити нашу громадянську позицію проти того, що відбувається в нашій державі, проти того реваншу, що йде кожен день і з тими самими вироками судів і гуманітарної політики, зокрема в ситуації з NewsOne".

Кабакаєв також сказав, що захоплювати будівлю телеканалу активісти не планують: "Акція спрямована на те, щоб показати, що люди в Україні, громадські активісти, не будуть цього терпіти і надалі".

Він також анонсував акцію на завтра, 9 липня, об 11-й годині під Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення, на якій активісти вимагатимуть скасувати ліцензію телеканалу NewsOne.

Як повідомляв 5.UA, в Україні розгорівся скандал у зв'язку з підготовкою NewsOne прямого телемосту "Треба поговорити" з "Россия 1". Через це Служба безпеки України ініціювала невідкладне скликання позачергового засідання РНБО. Після цього NewsOne скасував телеміст з росіянами. ГПУ вже розпочала кримінальне розслідування через намір провести телеміст з Москвою.

Попередній матеріал
"Телеміст–вокзал–Росія": біля телеканалу NewsOne проходить акція протесту – відео
Наступний матеріал
Побиття телеоператора в Харкові: суд розглянув апеляцію
Loading...