Адміністрація Президента
Адміністрація Президента politeka.net

Крім Ходи гідності та Маршу захисників, на День Незалежності відбудеться ще одна акція – яка саме

Читайте по-русски
На акції, за попередніми даними, має бути близько 200 активістів

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" заступник голови Ради резервістів Мирослав Гай розповів, що на День Незалежності в Києві відбудеться ще й акція протесту. 

"Буде ще один протест "Ні капітуляції". Я організовую. 24 серпня після всіх заходів я піду до Адміністрації президента. На мій цей індивідуальний протест виявили бажання піти ще близько 200 людей. Я несу листа з дуже конкретними вимогами… І всім, хто хоче приєднатися, я кажу, що пишіть листа від свого імені", – сказав Гай.

Він також озвучив, які має вимоги до Зеленського, що їх напише в листі.

  • "По-перше, дозволити українській армії превентивно завдавати ударів і стріляти у відповідь в разі загрози життю особовому складу;
  • заборонити російським пропагандистам їздити в Україну і особливо відкривати філіали, як то виявив бажання Венедиктов (головний редактор російської радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венедиктов – ред.);
  • зробити заяву Зеленського про неприйнятність особливого статусу для російської мови, поновити роботу комітету ВР зі справ ветеранів та осіб з інвалідністю, який фактично ліквідували, а ветеранів знову переписали до Міністерства соцполітики і до комітету соцполітики, що фактично поставило під загрозу всю ту роботу, яка проводилася роками.;
  • заявити позицію президента щодо неприйнятності будь-яких можливих змін до конституції за наданням автономії південно-східній частині України або змін до закону про референдум, щоб уможливити такі зміни, – це те, що Медведчук у Страсбурзі озвучив", – сказав Гай.

І наголосив: "Ми хочемо від президента почути, що він скаже. Наприклад, що його політична сила і він особисто будуть протидіяти будь-яким таким речам. Тобто є ціла низка загроз і заяв, які лунали за останні дні. Тому я збираюся нести цей лист, бо вважаю, що це капітулятивні заяви. Але, звісно, ця акція пройде вже після всіх заходів, хтось прийде – добре, не прийде – один піду".

Що заступник голови Ради резервістів думає про скасування військового параду на День Незалежності, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, стало відомо, як вулиці перекриють на День Незалежності

Попередній матеріал
Не змінити систему, а вдосконалити: як канадські інструктори навчають бійців Нацгвардії
Наступний матеріал
Нагадати про інше життя: у Львові влаштували банний день для безхатьків
Loading...