50 новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні на Київщині
50 новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні на Київщині 5 канал

"Емоції зашкалюють": на Київщині пів сотні новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні – відео

Читайте по-русски
У суботу ж новобранцям дали час до вечора, щоб відсвяткувати з рідними

Пів сотні новобранців Національної гвардії склали присягу на вірність українському народові у Центрі підготовки на Київщині. Всі новобранці – строковики. На військову службу їх призвали, однак є і ті, хто в армію пішов добровільно. Більше розповість журналіст "5 каналу" Єва Ніколашвілі.

Новобранці вишикувалися на плацу Центру підготовки Нацгвардії у селі Старе. Тут юнаки проведуть щонайменше рік. Пів сотні новобранців склали присягу на вірність українському народові у військовій частині на Київщині. Усі вони - строковики. Перед присягою пройшли спеціальне навчання.

Максим Барилко, заступник Начальника міжнародного центру НГУ, розповів: "Згідно з планом бойової спеціальної підготовки проводилося навчання поповнення. Сьогодні ви бачили, приймали присягу 47 новобранців, які пройшли навчання на навчальному зборі. Взагалі навчання пройшло стабільно, без порушень".

19-річний Ростислав Петренко прийшов до військкомату отримати приписне свідоцтво. Коли йому запропонували піти на службу, Ростислав довго не вагався. Переконаний: кожен чоловік має пройти вишкіл в армії.

Хлопець каже: "Я дійсно сам пішов в армію, мені на сьогоднішній день лише 19 років. Лише у вересні буде 20. Кожен чоловік повинен відслужити в армії і помужнішати. І ще здобути для себе щось нове".

50 новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні на Київщині
50 новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні на Київщині5 канал

Після армії хлопець планує пов'язати своє життя зі службою. Далі або піде до поліції, або залишиться військовим. Мама Ростислава рішення сина підтримує. Переконана: він буде гідним армійцем. Побачити, як хлопець складає присягу, до військової частини приїхала уся його родина.

Ще один новобранець Роман Іванюк до армії грав на бандурі. Хлопець сподівається, що під час служби зможе тримати в руках не тільки автомат, а й музичний інструмент. Роман переконує, що в частині йому все дуже подобається.

50 новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні на Київщині
50 новобранців Нацгвардії склали присягу на вірність Україні на Київщині5 канал

"Емоції зашкалюють. Це марш-кидки по полігону, як бігли, з автомата стріляли. До цього навчався ще в буковинському університеті в Чернівцях, технік програміст, у нас була військова кафедра", – каже хлопець.

Після урочистостей, які тривали близько години, новобранців освятив військовий капелан. Уже в неділю у чоловіків розпочнеться справжня військова служба. У суботу ж новобранцям дали час до вечора, щоб відсвяткувати з рідними.

Єва Ніколашвілі, "5 канал"

Попередній матеріал
Під Миколаєвом автівка в'їхала у групу дітей-велосипедистів – є постраждалі
Наступний матеріал
Макрон заявив, що Франція створить космічні війська
Loading...