50 строковиків склали присягу на вірність Україні в Запоріжжі
50 строковиків склали присягу на вірність Україні в Запоріжжі 5 канал

"Налаштовані патріотично": в Запоріжжі 50 строковиків склали присягу на вірність Україні – відео

Читайте по-русски
Новобранців призвали навесні з багатьох регіонів України

Півсотні строковиків склали присягу на вірність Україні. Про таке повідомляє "5 канал".

Вони служитимуть у 9-му полку спецпризначення Нацгвардії. Новобранців призвали навесні з багатьох регіонів України. За два місяці вони пройшли фізичну та спеціальну підготовку. Призовники опанували спеціальності, зокрема, стрільця, зенітника, танкіста та зв'язківця. На передову строковиків не відправлятимуть.

"Присягаюсь виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників. Присягаюсь ніколи не зрадити українському народові", – кажуть строковики.

Олександр Домишев, військовослужбовець Національної гвардії, говорить: "Це тільки піде на користь мені та усім іншим. Треба захищати Україну, свою країну, це обов'язок. Вже навчився розпорядку дня, виконувати накази. Ну, більш став дисциплінованим, мабуть. Тяжко в навчанні – легко в бою. Я вже стріляв з АК-74. Влучав, майже все влучив, всі патрони".

А начальник відділення військової частини 3029 Національної гвардії Ігор Леденцов розповів: "Патріотично налаштовані, вони розуміють, що це їх конституційний обов'язок, і вони цей обов'язок повинні виконати до кінця. Бачили, що на присязі, коли їхні батьки дивилися на них зі сльозами на очах, то хлопці дуже старалися. Дорослі хлопці, і вони розуміють зміст цих слів".

Крім того, на Черкащині 743 військовослужбовці присягнули на вірність українському народу.

Урочистості відбулася у головному центрі підготовки особового складу. Також цього дня у частині відбулися й заходи з нагоди святкування 27-ї річниці заснування центру. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Привітати працівників центру приїхав і новий голова Держприкодонслужби України Сергій Дейнеко.

Як повідомляв 5.UA, в Києві 250 новобранців Нацгвардії склали присягу

Попередній матеріал
Супрун назвала одну з причин передчасної смертності – до чого тут ягоди
Наступний матеріал
"100 очей": у Києві роблять безкоштовні операції тим, хто втратив зір на Донбасі
Loading...