Під ВР люди вимагали легалізувати медичний канабіс
Під ВР люди вимагали легалізувати медичний канабіс 5 канал

Біля Верховної Ради пройшла акція за легалізацію медичного канабісу: аргументи активістів – відео

Читайте по-русски
Учасники акції вимагали ухвалити закон, що врегульовує використання канабісу для потреб медицини та науки

Біля ВР на площі Конституції пройшла акція за легалізацію в Україні медичного канабісу "Закон – медичному канабісу!". В акції взяли участь близько півсотні осіб. Про це з-під Ради розповідає кореспондент "5 каналу" Валерія Павленко.

Акція організована в рамках щорічного Маршу Свободи за "реформу державної політики щодо наркотиків". Учасники акції тримали плакати з написами: "Коноплі лікують", "Закон – медичному канабісу!" та "Почати наукові дослідження". Деякі учасники акції прийшли в костюмах супергероїв. Таким чином хочуть показати, що люди, які підтримують ініціативу, допомагають хворим та стають супергероями.

Активісти також переконують: люди, які хворі, зокрема, на рак потребують такого знеболювального, тому закликають нардепів у найближчий час ухвалити законопроект. За словами журналіста "5 каналу", люди оприлюднили відкрите звернення до політичних партій, громадських та релігійних об'єднань. Вони закликають об'єднати зусилля задля ухвалення законопроекту №10313 про забезпечення фундаментального права людини на життя, який має врегулювати використання продуктів канабісу у медицині та науці. У відкритому зверненні зазначається, що тема регулювання законного обігу канабісу обговорюється в парламенті понад три років.

"Ми закликаємо всі парламентські фракції, а також політичні сили, що претендуватимуть на мандати у Верховній Раді України IX скликання, оприлюднити чітку позицію щодо перспективи правового врегулювання питання використання канабісу для медицини та науки", – йдеться у зверненні.

Крім того Тетяна Кузьменко, організатор акції, каже: "Якщо людина наприклад відчуває нудоту під час лікування від раку або інших хвороб, то що роблять лікарі? Вони прописують чергові ліки, тобто ми таблетками продовжуємо лікувати побічні ефекти від таблеток".

А керівник Української конопляної асоціації Олександр Чужов каже: "Немає підтверджених фактів шкоди від канабіоїдів. Я особисто і ґрунтуючись на численних наукових дослідженнях можу сказати, що канабіоїди не несуть шкоди організму людини". 

Як повідомляв 5.UA, 20 травня 2019 року у парламенту було зареєстровано проект закону № 10313 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення фундаментального права особи на життя", який врегульовує використання канабісу для потреб медицини та науки.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кабакаєв про купівлю Zik Медведчуком: "Спочатку промити мозок, потім зробити референдум"
Наступний матеріал
Із ZIKу, який купив Медведчук, масово звільняються топ-менеджери й журналісти – подробиці
Loading...