Преса
Преса 112.ua

Із ZIKу, який купив Медведчук, масово звільняються топ-менеджери й журналісти – подробиці

Читайте по-русски
Зокрема, ведучий і журналіст Вахтанг Кіпіані повідомив, що закриває свою історичну програму на каналі

Гендиректор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич звільнився з посади після того, як стало відомо, що новим власником телеканалу став соратник Віктора Медведчука, нардеп від "Опозиційного блоку" Тарас Козак. Про це Туркевич повідомив виданню "Детектор медіа"

"Причини, я думаю, зрозумілі", – зауважив у коментарі.

Крім того, про звільнення з телеканалу повідомили керівник департаменту виробництва власних програм Ольга Мовчан, шеф-редактор новин телеканалу Роман Недзельський, головна редакторка ІА ZIK Тетяна Вергелес.

Вергелес написала: "Мій ЗІК закінчився. Звільняюся".

"За 9 років роботи мене безліч разів перепитували, чи Медведчук купив ZIK. І це завжди було неправдою. Але ось це сталося – Тарас Козак, поплічник кума Путіна, власник ZIKу. Я для себе не бачу жодної можливості продовжувати тут роботу", – повідомила Мовчан.

Роман Недзельський зазначив: "Офіційно – телеканал ZIK тепер належить Медведчуку. А я видаю в ефір останній випуск тижневика "Деталі" і йду шукати роботу".

Автор та ведучий Вахтанг Кіпіані також повідомив, що закриває свою програму на каналі.

"Дорогою на презентацію книги "Справа Василя Стуса" дізнався новину, що адвокат Стуса Медведчук купив телеканал, на якому понад 6 років виходила програма "Історична правда-ZIK". Ми зробили близько 500 випусків. Як автор і ведучий програми повідомляю, що передача закривається. Медведчук – це ворог моєї країни, вбивця і минулого, і майбутнього", - написав Кіпіані.

Про припинення співпраці з телеканалом ZIK повідомив і журналіст Сергій Рахманін.

"Змушений припинити співпрацю з каналом ZIK. Причини зрозумілі. Дякую колегам за плідну співпрацю", – написав він.

Разом з тим, заступник голови партії "Голос" Ярослав Юрчишин відмовився від участі у вечірньому ток-шоу на телеканалі ZIK.

А тим часом новий власник телеканалу, нардеп Тарас Козак створює медіахолдинг "Новини". 

Козак заявив: "Одержавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними і в той же момент створює їх більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг "Новини".

Нагадаємо, 14 червня народний депутат від "Опозиційного блоку", соратник Віктора Медведчука Тарас Козак став власником телеканалу ZIK. Таким чином, у медіаактивах Козака тепер три канали: "112 Україна", NewsOne і ZIK.

Як повідомляв 5.UA, Гордон і Бацман пішли зі "112 каналу"

Попередній матеріал
Біля Верховної Ради пройшла акція за легалізацію медичного канабісу: аргументи активістів – відео
Наступний матеріал
Спалюють документи та втікають за кордон: яка нині ситуація у Молдові після зміни влади – відео
Loading...