Уляна Супрун
Уляна Супрун Радіо Свобода

Супрун: Легалізація медичного канабісу в Україні дасть можливість зменшити "чорний ринок" марихуани

Читайте по-русски
Легалізація медичного канабісу допомогла б майже 2 млн українцям, розповіла очільниця МОЗ

Легалізація медичного канабісу в Україні дасть можливість зменшити "чорний ринок" марихуани. В цьому переконана чільниця міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун. Про таке вона розповіла в ефірі "5 каналу" в програмі "Час. Підсумки тижня".

Вона посилається на статистику країн, в яких марихуану продають як лікувальний засіб за рецептом лікаря. Зокрема, на США та Канаду. 

"Ми підтримуємо, щоб в Україні ми могли для наших пацієнтів використовувати медичний канабіс. Це допоможе майже 2 млн українців. Які або потребують для онкологічного захворювання, проти болю після самого онкологічного захворювання. Для дітей, які мають епілепсію, для наших ветеранів, які зараз мають ПТСР. Багато з цих проблем можна вирішувати і лікувати медичним канабісом", – пояснила Супрун.

Коли такий закон запрацює в Україні, чи є досі проблеми з вакцинацією і як довго триватиме судова тяганина щодо посади керівника МОЗ? - Уляна Супрун розповість в програмі "Час Підсумки з Віталієм Гайдукевичем" сьогодні о 18:00 в ефірі "5 каналу":

Попередній матеріал
"З їхнього боку не розміновано": Марчук розповів, чому російські окупанти не здійснюють пропуск через КПВВ "Золоте"
Наступний матеріал
"Вода під прицілом": ЮНІСЕФ відкрила в Києві фотовиставку про життя мешканців Донбасу – відео
Loading...