У Києві від вибуху загинув росіянин
У Києві від вибуху загинув росіянин kyiv.npu.gov.ua

"Вода під прицілом": ЮНІСЕФ відкрила в Києві фотовиставку про життя мешканців Донбасу – відео

Читайте по-русски
Виставку відкрили до Всесвітнього дня води

До Всесвітнього дня води у середмісті столиці міжнародна організація ЮНІСЕФ відкрила фотовиставку "Вода під прицілом". Про таке повідомляє "5 канал".

В об'єктив журналістів The New York Times та Washington Post потрапили мешканці Донецької та Луганської областей, які внаслідок Російської агресії зіштовхнулися з проблемою водопостачання. А також зобразили щоденну роботу фахівців, які вимушені відновлювати роботу водопостачання після обстрілів.

За даними ЮНІСЕФ, лише торік об'єкти водної інфраструктури на Сході атакували 89 разів. Від початку цього року – 19. А за час війни загалом загинули 30 працівників сфери водопостачання. Фотовиставка працює вздовж пішохідної зони вулиці Сагайдачного до 5-го квітня.

Сергій Ковальов, начальник насосної станції в місті Слов'янськ, каже: "10 червня в 2014 році впав перший снаряд на територію насосної станції, який обірвав тим самим життя двох людей. Це були ні в чому невинні люди, мирні. Знаходилися на робочому місці. Вони хотіли врятувати обладнання, закрити ворота насосної станції, але позаду них розірвався снаряд – і завдав їм смертельні поранення. Дуже складно про це говорити, неприємно".

А керівник програми з питань води, санітарії та гігієни ЮНІСЕФ в Україні Себаст'єн Трюффо каже: "Ми намагаємося підтримати головні водні компанії, як-от "Вода Донбасу" чи "Попасна водоканал", щоби забезпечити безперервне водопостачання для більш як 4-х мільйонів людей на Донбасі. Це найголовніше. Ми забезпечуємо підприємства хімічними препаратами, обладнанням, матеріалами, щоби вони працювали навіть у разі несправності".

Дивіться також фотогалерею за темою:

Із артилерії по живому: ворог обстріляв Зайцеве зі 122-мм гармат

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Супрун: Легалізація медичного канабісу в Україні дасть можливість зменшити "чорний ринок" марихуани
Наступний матеріал
"Час.Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем: ексклюзивне інтерв'ю з Уляною Супрун – відео
Loading...