Аби вечір був справді Щедрим: Малеча наліпила для військового госпіталю в Києві з півтисячі вареників

Саме у цьому госпіталі проходять реабілітацію кілька десятків бійців, які повернулись з ОРДЛО

З півтисячі вареників для звільнених із полону захисників. Наліпили діти, дружини та матері бійців. Страву приготували напередодні Щедрого вечора і передали до Центрального військового госпіталю. Саме там проходять реабілітацію кілька десятків воїнів, які тривалий час були у полоні бойовиків. Гостинці малеча прикрасила власноруч зробленими листівками та оберегами.

Місити тісто для вареників довірили волонтеру Тетяні із співзвучним прізвищем Вареник. У неї за плечима кілька десятків років практики, до того ж жінка має міцні руки. Дітей, жінок та матерів військовослужбовців за величезним столом об'єднала одна мета: почастувати домашньою стравою звільнених із полону захисників. Ліплять вареники з картоплею, грибами та сиром.

Тетяна Дроздова каже: "Люди багато місяців не бачили ні домашніх вареничків, ні борщику. Тому ми мусимо у святий вечір їм передати частину домашнього тепла".

Дарина Дмитренко свого чоловіка з війни чекала рік. І частенько йому та його побратимам передавала домашні страви. Спочатку готувала лише з подругою. Згодом, коли до ініціативи приєдналося чимало небайдужих, вони створили об'єднання "Толкові дівчата". Тепер на кухні працюють гуртом, тож і посилки на фронт стали важчими.

/
/
/
/

Костянтин Вінниченко був у лавах перших добровольців, які з майдану пішли захищати Донбас. Провів там цілий рік. Знає, як бійці потребують підтримки. Тому й сам долучився до акції.

Чоловік каже: "Ми всі разом створюємо рукотворні вареники – це частина Щедрого вечора. Щоб вони отримали розуміння і відчуття, що вони є частиною української великої родини".

Команда з кількох десятків волонтерів за пару годин наліпила з півтисячі вареників. На кухні ледь встигають їх варити. Допоки гостинці святково обгортають патріотичною стрічкою, малеча готує ще й подарунки для душі: ляльки-мотанки та листівки.

Святкові подарунки до Щедрого вечора повезуть до Центрального військового госпіталю. Адже саме там нині проходять реабілітацію кілька десятків звільнених із полону чоловіків.

/
/
/
/

Людмила Павленко та Анна Кудрявцева, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Вдома: Як зустрічали звільнених з ОРДЛО заручників у "Борисполі" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Уперше для масового споживача: в автомобільних салонах з'явилася Tesla 3
Наступний матеріал
З козою, циганкою і Маланкою: як святкували Старий Новий рік у музеї просто неба в Пирогові

Брифінг щодо стану здоров’я звільнених з ОРДЛО українських військовослужбовців – відео

"Чужих дітей не буває": бійці АТО відмовилися від подарунків і рушили до малят

Порошенко посилив захист сиріт та дітей без батьківського піклування

Чаплига прокоментував перспективи наступного обміну полоненими

Війна на "французському бульварі" – репортаж із зони АТО

Бокси в лікарні vs вакцина: чим небезпечний кір та як його виявляють у Києві