Звільнений з полону
Звільнений з полону 5 канал

Звільнені: скільки колишніх заручників опинилося на лікарняному ліжку

Йдеться про майже чотири десятки цивільних осіб. Декому Новий рік доведеться зустрічати не вдома, а на лікуванні

41 українця, звільненого напередодні з полону бойовиків, шпиталізували до лікарні Державного управління справами. Переважно, це цивільні особи, передає "5 канал".

Нині колишні заручники проходять комплексне обстеження, після чого їм, за необхідності, надаватимуть медичну допомогу. Подробиць щодо їхнього стану здоров'я медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Декого в лікарні вже провідують рідні, а дехто на Новий рік уже буде вдома.

"Надійшла 41-а особа із 74 звільнених. Переважно, це цивільні. Наразі проводиться комплексне обстеження, після якого буде визначено обсяг необхідного лікування і медико-соціальної та психологічної реабілітації", – зазначає завідувач центру стаціонарної допомоги "Науково-профілактичного центру профілактичної та клінічної медицини" Олександр Науменко.

"Від початку 2016 року потрапив у полон. Майже два роки мене катували. Ребра порахували, чи всі на місці – не всі виявилися там, де треба. Одне було зламане. Тепер поламали і дивляться, як зростатиметься", – розповідає звільнений з полону Іван Тиренко.

Як повідомляв 5.UA, 27 грудня 2017 року, з нагоди новорічних і різдвяних свят відбувся обмін утримуваними особами, який назвали наймасштабнішим. Переговори щодо Донбасу провели на засіданні Тристоронньої контактної групи. В результаті обміну на Донбасі звільнено 73 українських заручники, утримуваних проти їхньої волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу. Своєю чергою, як поінформувала представник України у підгрупі, українська сторона передала 233 особи шляхом помилування і звільнення їх з-під варти.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вдома: Як зустрічали звільнених з ОРДЛО заручників у "Борисполі" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
100 тисяч і трудовий стаж: що отримають звільнені з ОРДЛО заручники
Наступний матеріал
У Львові армійці ЗС США у помічників Санта-Клауса перевтілилися – відео
Loading...