Сергій Жадан
Сергій Жадан prolviv.com

The New York Times внесла вірші Жадана у список рекомендованих книг року

  Читайте по-русски
  Письменник живе і працює в Харкові і регулярно виступає зі своїми творами в різних містах України та Західної Європи

  The New York Times Book Review включила книгу вибраних віршів Сергія Жадана "Те, чим ми живемо, те, заради чого вмираємо" у список рекомендованих книг 2019 року. Про це повідомляється на офіційній сторінці Сергія Жадана у Facebook.

  Книга віршів Сергія Жадана "Те, чим ми живемо, те, заради чого вмираємо" у перекладі Вірляни Ткач та Ванди Фіппс вийде друком в Yale University Press.

  Видання охарактеризувало збірку як "вибрані вірші, що вивчають культурний ландшафт пострадянських руйнувань". Презентації книги відбудуться 9-14 квітня у Нью-Йорку, Філадельфії та Бостоні.

  Довідка. Сергій Жадан – український поет, прозаїк і перекладач, одна з чільних постатей сучасного літературного процесу. Сергій Жадан належить до тих українських авторів, яких найчастіше перекладають за кордоном – його твори можна почитати тридцятьма мовами. Автор романів "Ворошилоград", "Депеш Мод", "Інтернат", збірок оповідань "Біг Мак", "Месопотамія", поетичних збірок "Цитатник", "Ефіопія" та інших. Письменник живе і працює в Харкові. Регулярно виступає зі своїми творами в різних містах України та Західної Європи — зокрема в супроводі українських музикантів.

  Попередній матеріал
  Цього року 8 березня в Києві стало найтеплішим за всю історію спостережень
  Наступний матеріал
  Як в анексованому Криму відзначили день народження Тараса Шевченка
  Loading...