Фото Наталії Коваль

"Здоровий глузд перемагає": Офіційна Білорусь скасувала заборону на в'їзд до країни Сергія Жадана

  Жадан висловив подяку за підтримку українським дипломатам

  Офіційна Білорусь скасувала заборону на в'їзд до країни Сергія Жадана. Про це повідомив сам український письменник на сторінці у Facebook.

  "Друзі, ну що, хрестовий похід відміняється! Здоровий глузд і почуття гідності перемагають все, що було написане в путінських темниках. Дуже тішусь можливості далі відвідувати Білорусь і поглиблювати українсько-білоруські культурні зв'язки", – написав Жадан.

  Він також висловив подяку за підтримку українським дипломатам, як в білоруській амбасаді, так і в МЗС, зокрема чільнику дип-установи Павлу Клімкіну, а також заступнику голові Верховної Ради – Ірині Геращенко.

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше, 11 лютого 2017 року, в Мінську поліція затримала українського письменника Сергія Жадана через заборону на в'їзд. Сергій Жадан написав у Facebook, що цієї ночі у Мінську його просто з готельного номера забрала міліція і доправила у відділок, де він провів усю ніч. Білоруські правоохоронці пояснили, що Жадану 2015 року заборонили в'їзд на територію РФ за нібито "причетність до терористичної діяльності". МЗС України скерувало ноту Білорусі

  Попередній матеріал
  У мережі набирає популярності відео, як український снайпер збирає "гвинтівку-сепаробійку"
  Наступний матеріал
  "Смерть настала раптово": Маловідомі факти з життя генерала Воробйова, який не вивів армію проти учасників Майдану

  Стало відомо, де перепоховають українського письменника Олександра Олеся

  Експерт: Після ексгумації тіла письменника Олеся під загрозою – могила лідера ОУН

  Посол України в Канаді розповів, що буде з останками письменника Олександра Олеся