Сергій Жадан
Сергій Жадан 5 канал

"Теплі читання на терасі": як пройшов творчий вечір Жадана та що там робив Порошенко

Читайте по-русски
Після закінчення теплих читань вишикувалася черга охочих отримати автограф поета. Там відбувалося вже неформальне спілкування

"Теплі читання на терасі" – під такою назвою відбувся творчий вечір письменника Сергія Жадана. Звучала відома поезія, а також нові вірші зі збірки, що планують видати вже цієї осені. Яка атмосфера панувала під час заходу, журналістка "5-го" Євгенія Китаїва розповість.

Літню терасу "Всі свої" у центрі столиці заповнюють люди.

"Людина, взагалі, совість сучасної України. Людина найвищих моральних принципів. Я знаю, що він їздив на фронт, щоб підтримати бійців. І взагалі багато хороших речей робить. Для мене це, просто натхнення бути на такій події", – каже прихильник письменника Олег.

На "Теплі читання" приходили з друзями та родинами.

"Подарувала білет моя подруга, і ми от прийшли разом. Це вечір відпочинку, я так можу сказати. Теплі читання на терасі, от чудова характеристика мого вечора", – зауважила Відана.

Поет багато спілкувався із залом, відповідав на запитання. Читав нові вірші й ті, які для багатьох давно стали улюбленими. Деякі вірші читали ледь не гуртом. Жадан починав, зал підхоплював знайомі рядки.

Після закінчення "Теплих читань" вишикувалася черга охочих отримати автограф поета. Там відбувалося вже неформальне спілкування Сергія Жадана та поціновувачів його поезії. Серед них був і п'ятий президент Петро Порошенко. Говорили також про пісню "Вова" групи "Жадан і собаки", яку презентували у вівторок.

"Писалася минулого року, коли це все у нас ще осмислювалося. Насправді вона там не настільки адресна, вона про ситуацію у нас у суспільстві. Про наше суспільство, яке дуже легко забуває про те хороше, що у нас було, і дуже легко купується на якісь популістські обіцянки", – пояснює Сергій Жадан.

Євгенія Китаїва, Василь Кобець, "5 канал"

Попередній матеріал
Більш як 100 тисяч осіб змінили виборчу адресу перед місцевими виборами – як коментують у ЦВК
Наступний матеріал
РФ має оголосити вироки у справі "Хізб ут-Тахрір" – включення з акції на підтримку політв'язнів Кремля
Loading...