Виставка на вокзалі
Виставка на вокзалі 5 канал

Масштабну інтерактивну виставку про все найкраще в Україні відкрили на вокзалі Києва – сюжет

Читайте по-русски
Мандрувати куточками та історією країни можна за лічені хвилини. А за допомогою окулярів віртуальної реальності навіть спостерігати за Києвом із висоти пташиного польоту

Виставку, яка розповідає історію України та показує усю її красу, відкрили у Києві. Галерею облаштували просто на Центральному залізничному вокзалі, у колишньому багажному відділені. Відтепер кожен охочий зможе надихнутися музикою та картинами видатних українців – за допомогою окулярів віртуальної реальності. Була на відкритті галереї і Єва Ніколашвілі.

Раніше тут було багажне відділення. Утім уже майже 20 років воно пустувало. Нині тут створили галерею, де кожен охочий може помандрувати Україною, не виїжджаючи за межі столиці.

Побачити картини Малевича, дізнатися звідки береться бурштин, послухати найвідоміших українських виконавців чи навіть стати актором озвучування – відтепер можна просто у приміщенні Центрального залізничного вокзалу.

Задум організаторів виставки – розповісти про все найкраще, що є в державі. Кажуть, наразі вдалося передати лише маленьку частину від запланованого.

"Коли команда проєкту починала його створювати, то ми думали, що ми розкажемо про геть усі "ВАУ", які є в Україні, ну звісно дуже швидко з'ясували, що може один відсоток зможемо розказати, попри те, що тут 3900 квадратних метрів простору", – зауважує керівник проєкту Ukraine WOW.

Мандрувати куточками та історією країни можна за лічені хвилини. А за допомогою окулярів віртуальної реальності навіть спостерігати за Києвом із висоти пташиного польоту.

"Завітати на ту саму Батьківщину-матір – можна зайти всередину і подивитися. Якщо у вас немає часу банально на неї піднятися в реальному житті – це дуже круто, особливо для тих, хто хоче це подивитися, а насправді просто банально боїться висоти", – вважає відвідувачка Валерія Павленко.

Крім звичайних відвідувачів, долучитися до сучасного мистецтва вирішили і зірки шоу-бізнесу. Співачка Наталка Карпа переконана: комусь виставка допоможе згаяти час в очікуванні потяга, а комусь – дасть можливість надихнутися атмосферою України.

"Я за будь-який кіпіш, який стосується краси, вишуканості, якоїсь такої гарної атмосфери, яка надихає. Все рухається в напрямку розвитку, сюди приходять люди. Викликає зацікавлення – це вже комусь потрібно, то мені здається чому б і ні", – переконана співачка.

Доторкнутися до створення нової експозиції може кожен охочий. Для цього достатньо лише написати про цікавинки, які організатори оминули увагою, і вже за тиждень новий арт-об'єкт може з'явитися в галереї.

"Ви розповідаєте ту історію вау, яку ви вважаєте ми не розповіли, немає значення, що це за історія, чи про дуже відому людину чи просто про якогось українця, який дуже класно робить свою справу. Ми залишили спеціальну білу стіну, і отам у підбір будуть ці історії на проєкторі виводитися", – зазначив керівник проєкту Ярослав Гресь.

Єва Ніколашвілі, Валентин Стрельцов, "5 канал"

 

Попередній матеріал
"Не голосувала за вказівкою": "слуга народу" заявила про репресії з боку Офісу президента та ГПУ
Наступний матеріал
"Коломойський марно думає, що може бути смотрящим від РФ" – Ахтем Чийгоз
Loading...

У Києві стартувала міжнародна виставка "Зброя та безпека" – що особливого представили

"Українки, які створили державу" – в Будинку уряду відкрили незвичайну виставку, присвячену жінкам

Кожен має свою бойову історію: у Львові презентували виставку прапорів – відео

Фронтові друзі людини: капелан улаштував виставку світлин військових із тваринами

Райський сад посеред міста: у Львові відкрилася виставка біблійних рослин – репортаж

Ціна повернення свого: в Києві відкривалася фотовиставка до 5-річчя звільнення міст сходу