5 канал

Лариса Івшина: Для перемоги - мало перейменовувати вулиці

Для того, щоб стратегічно перемогти - мало перейменовувати вулиці іменами великих українців, треба ще й проаналізувати і знати їх здобутки й помилки.

Вона почала свою кар'єру за совітів кореспондентом "Прапору комунізму", а тепер вже двадцять літ поспіль – головний редактор і натхненник газети для інтелектуалів "День". Лариса Івшина завітає на нічні чаювання. "День" – це більше, ніж щоденна газета. Це – фотовиставки, круглі столи й дискусії по всій країні, це – власна бібліотека серій видань "Україна Incognita", "Дві Русі", "Війни і мир", "День і вічність Джеймса Мейса", "Апокрифи Клари Ґудзик", "Люди Майдану. Хроніка". Це була ідея Лариси Івшиної, і вона ж редагує усі книги, що поповнюють цю власну бібліотеку "Дня".

Будемо чаювати про зміну цивілізаційної матриці народу, про інтелектофобію та залізобетонний опір "ватних" матеріалів, про віктимну поведінку та волю до перемоги, про нацбезпеку та демократичні цінності, про війну та поствоєнну візію. Нині о 23:10 чаюємо з Ларисою Івшиною", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
Небезпека Азовського пляжу: що виявили на всіх маріупольських пляжах
Наступний матеріал
На фронті втрати: двоє загиблих і троє поранених українських військових
Loading...

Нефьодов: На держслужбу маємо делегувати найкращих, які захочуть залишити слід в історії

Ілларія: Ми такі ж як греки, і пісні народні дуже подібні, а ще ми вміємо працювати.

Лірник: Українська мрія - це саме те, коли поняття країна й держава стануть одним цілим