5 канал

Пекар: Битви виграють великі бригади - і тепер надійшов їх час - відео

Перший десант реформ - це сотні волонтерів і легка "армійська" бригада, яка змушена була відступити. Битви виграють великі бригади - і тепер надійшов їх час.

Сьогодні на чайну церемонію завітає співзасновник Громадянської платформи "Нова країна" Валерій Пекар. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи УКУ, автор понад 250 статей з питань менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології.

"Реформи мають бути справжніми", – наполягав Валерій Пекар у Вільному університеті Майдану і на Нацраді реформ, і на експертних майданчиках парламенту та уряду, і на антикорупційних форумах. Тож які реформи є справжніми й незворотніми, а які провалилися? Що ж страшніше для результативного реформування країни: совковий патерналізм бюджетників та пенсіонерів чи термоядерний популізм телеполітиків?", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав український підприємець і громадський діяч Валерій Пекар.

Дивіться також: Кива: Таких, як Мураєв, вже не змінити – ворог має бути знищеним

Довідка. Є співзасновником Громадянської Платформи Нова Країна, віце-президентом УСПП, президентом компанії "Євроіндекс".

У 1983-1990 рр. навчався на факультеті кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка (з перервою на службу в радянській армії). У 2007 р. закінчив Києво-Могилянську бізнес-школу, магістр ділового адміністрування (MBA).

Трудову діяльність розпочав в Інституті кібернетики АН УРСР. У 1992 разом з партнером створив виставкову компанію "Євроіндекс". Брав участь у створенні виставкового центру "КиївЕкспоПлаза". Є членом Національної ради реформ, Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, Комітету з питань освіти та ІТ-комітету. віце-президент Виставкової федерації України.

Завідував кафедрою виставкової діяльності вищого навчального закладу "Інститут реклами". У 2009 році видав перший в Україні навчальний посібник для вишів "Основи виставкової діяльності". Співавтор форсайтного дослідження "Людський капітал України". Автор монографії "Різнобарвний менеджмент: Еволюція мислення, лідерства та керування" (рос. мовою).

Нагадаємо, Валерій Пекар назвав чотири прості умови, які повністю викидають олігархів з політики.

Попередній матеріал
"Без жодної російської деталі": як в Києві презентували новенький Ан-132
Наступний матеріал
Рада ухвалила Держбюджет-2017 – відео
Теги:
Loading...
Найєм: Навіть після зміни влади відкату назад не буде - відео

Найєм: Навіть після зміни влади відкату назад не буде - відео

Геращенко: Прокурор Горбатюк, який критикує переатестацію МВС, сам має бути люстрованим - відео

Геращенко: Прокурор Горбатюк, який критикує переатестацію МВС, сам має бути люстрованим - відео

Ірванець: Росте нове, модерне покоління українців, але їх ще замало для цілої країни і вони поки розчиняються -  як вода в пісок - відео

Ірванець: Росте нове, модерне покоління українців, але їх ще замало для цілої країни і вони поки розчиняються - як вода в пісок - відео

Патриляк: Історичні міфи, які суперечать історичній правді,  можуть ще жити і 50, і 100 років - відео

Патриляк: Історичні міфи, які суперечать історичній правді, можуть ще жити і 50, і 100 років - відео

Казарін: Повернення Криму буде феєричним - відео

Казарін: Повернення Криму буде феєричним - відео

5 канал - трансляція наживо