5 канал

Казарін: Повернення Криму буде феєричним - відео

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав телеведучий і автор статтей про реалії окупованого Криму Павло Казарін.

Життя на дві батьківщини, але згодом – лише на одну. Згодом – це після анексії Криму. Чому ж Павло Казарін не захотів зустріти "русскую вєсну" спільно з "зєльонимі вєжлівими соотєчєствєннікамі"? Чи можна жити в Україні без самоідентифікації? Крим чекає доля фінської Карелії чи сербського Косово? Внутрішній гібридний фронт чи нові лінії розколу? Сьогодні чаювали з Павлом Казаріним.

Довідка. Павло Казарін народився 1983 року. Його батько був філологом, тому в дитинстві ведучий планував стати літературознавцем. А от бути журналістом, за його словами, не мріяв: все вирішив випадок. Під час навчання на 5-му курсі однокурсниці запросили на ранковий ефір місцевого телеканалу – розказати, як студенти святкують відзначають своє "професійне" свято. А після програми йому запропонували спробувати себе на роль ведучого.

У Казаріна були різноманітні авторські проекти, робота на радіо і в "текстовій" журналістиці. Потім – два роки роботи в Москві. Тривалі подорожі східною Європою. Повернення в Україну. Нині – ведучий ранкової програми на одному з українських телеканалів. 

Попередній матеріал
Українець, якого кримські ФСБшники звинуватили у підготовці терактів, заявив про катування
Наступний матеріал
Новий генсек ООН склав присягу

Яценюка будуть згадувати "з тихою ласкою" - Казарін

Гройсман з технічної постаті перетворюється на політичну - Казарін

Казарін: Москва прагне повісити невиконання Мінських угод на офіційний Київ

Казарін: Події на Донбасі – це другий акт кримської п’єси

Казарін: Щонайменше 20% кримського суспільства – це "ядерне" проукраїнське населення

5 канал - трансляція наживо