5 канал

Геращенко: Прокурор Горбатюк, який критикує переатестацію МВС, сам має бути люстрованим - відео

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав радник мініста МВС Антон Геращенко.

Радник міністра внутрішніх справ депутат Антон Геращенко про нову поліцію та старих мєнтів, про гібридну владну коаліцію, про непокараних ворогів і друзів, про реваншистів і популістів, про боротьбу з корупцією та симуляцію.

Довідка. Антон Геращенко народився в 1979 році у Харкові. Український громадський діяч, радник міністра внутрішніх справ України. Народний депутат України 8-го скликання, блогер. Ріс без батька, вихованням займалися мати і бабуся з дідусем. Має повну вищу освіту. У 2000 закінчив Харківський державний економічний університет; спеціальність – економіка підприємства, кваліфікація – економіст.

2002–2006 років – депутат Харківської міськради. Березень 2005 – квітень 2010 – голова Красноградської райдержадміністрації. Був членом партії "Народний союз "Наша Україна" (НСНУ), головою Красноградської районної організації НСНУ.

Після призначення Арсена Авакова в.о. міністра внутрішніх справ України став його радником. 7 жовтня 2015 року Слідчий комітет Російської Федерації порушив проти депутата Верховної Ради України Антона Геращенка кримінальну справу за статтею 205.2 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму). У соціальних мережах він закликав користувачів розкривати відому їм інформацію про російських військових, що беруть участь в операції в Сирії.

Попередній матеріал
Ворожий вогонь по позиціях захисників Кримського: постріли переростають у потужні вибухи
Наступний матеріал
Бойовики різко посилили атаки по позиціях українських захисників: у хід пішли 120-мм міномети

Ірванець: Росте нове, модерне покоління українців, але їх ще замало для цілої країни і вони поки розчиняються - як вода в пісок - відео

Патриляк: Історичні міфи, які суперечать історичній правді, можуть ще жити і 50, і 100 років - відео

Казарін: Повернення Криму буде феєричним - відео

Демограф Лібанова: Формування єдиної політичної нації призупинилося і для продовження потрібен позитивний імпульс - відео

Леньо: Ми просто зобов'язані дивитися, думати й міняти свої погані смаки до життя - відео

5 канал - трансляція наживо