5 канал

Демограф Лібанова: Формування єдиної політичної нації призупинилося і для продовження потрібен позитивний імпульс - відео

До програми "ЗА ЧАЙ.COM" завітав науковець у галузі соціоекономіки, демографії та економіки праці, академік НАН України, доктор економічних наук, професор та заслужений економіст України.

Професорські чаювання, то вам не шури-мури. Найкращий демограф Елла Лібанова знає про нас все, або майже все. Наприклад, куди подівся "совєтський народ", скільки у нас пасіонаріїв, коли ж якість переросте у кількість або коли кількість знищить нову якість суспільства.

Утворення єдиної політичної нації — це незворотнє? Чи зможе клас пенсіонерів відібрати у молоді майбутнє? У нас є час, чай і натхнення розпитати про все Еллу Лібанову сьогодні.

Читайте також: Супрун: Де держава закуповує вакцини і чи вистачить їх українцям

Довідка. Лібанова Елла Марленівна народилася у місті Києві. У 1971 закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д. С. Коротченко (нині Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана).

У 1977 захистила кандидатську дисертацію, а у 1983 — докторську дисертацію. З 1977 по 2000 працювала у Раді з вивчення продуктивних сил України НАН України (від посади старшого інженера до завідувача відділу).

З 2000 по 2005 була науковим консультантом Президента України. У 2003 — заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, створеному нею разом з академіком НАН України С. І. Пирожковим. З 2007 очолює Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України.

Є автором понад 200 праць, опублікованих в українських та міжнародних наукових виданнях, зокрема понад 30 наукових публікацій у міжнародних виданнях — ООН‚ Світового банку‚ ЮНІСЕФ‚ МОП тощо

Відзнаки та нагороди: Почесна грамота Кабінету Міністрів України (2003), подяка Кабінету Міністрів України (2004), орден княгині Ольги III ступеня (2009), орден княгині Ольги II ступеня (2013), лауреат Всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття" в номінації "Знакова постать" (2012).

Дивіться також: Леньо: Ми просто зобов'язані дивитися, думати й змінювати свої погані смаки до життя

Попередній матеріал
Смертельне ДТП у Києві: Бабуся намагалася перейти восьмисмуговий проспект
Наступний матеріал
Штаб АТО: Ворог гатив із мінометів, гранатометів та озброєння БМП

Скандал навколо театру на Подолі сколихнув соцмережі – аналіз

У суспільстві не сформоване певне бачення Мінських домовленостей – соціопсихолог

Підвищення соцстандартів: Розенко розповів, скільки українців отримуватимуть оновлену пенсію

З 1 грудня підвищаться мінімальні соцстандарти – Гройсман

Соціолог: На тлі негативної оцінки суспільством ситуації в державі рейтинг БПП починає "відіграватись"

5 канал - трансляція наживо