strana.in.ua

Підвищення соцстандартів: Розенко розповів, скільки українців отримуватимуть оновлену пенсію

  З 1 грудня мінімальну пенсію підвищили на 117 гривень

  Підвищення мінімальної пенсії з 1 грудня поточного року з 1130 грн до 1247 грн торкнеться 8,5 млн українських пенсіонерів. Про це на засіданні Ради у справах осіб з інвалідністю повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає УНІАН.

  "Перегляд розміру пенсійних виплат стосуватиметься приблизно 8,5 млн пенсіонерів, що стане невеликим, але приємним сигналом суспільству, що результатом реформ все-таки стає підвищення рівня і якості життя", - сказав він.

  Розенко зазначив, що на 250 грн підвищиться виплата у зв'язку із втратою годувальника з числа військовослужбовців. Такі виплати отримують понад 140 тисяч українців. Він також повідомив, що пенсії інвалідам війни та учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС підвищать на 200-340 грн.

  Також віце-прем'єр зазначив, що для 400 тисяч інвалідів дитинства виплата збільшиться приблизно на 240 грн.  

  Нагадаємо, з 1 грудня в Україні підвищуються посадові оклади для працівниів бюджетної сфери в середньому на 12,7%. Зокрема, посадовий оклад працівника першого тарифного розряду зросте на 150 грн – до 1335 грн.

  З сьогоднішнього дня також підвищується мінімальна зарплата і прожитковий мінімум на 10,1% – до 1600 грн – згідно із законом про держбюджет на 2016 рік. Таким чином, з урахуванням податків, мінімальний заробіток для українця становитиме 1444 гривні.

  Попередній матеріал
  У Києві платіжки за опалення в листопаді розрахують за новим алгоритмом – КМДА
  Наступний матеріал
  На Україну насувається циклон "Санне": синоптики й надзвичайники попереджають про хуртовини й ожеледь з 2 грудня

  В Україні підвищують зарплати бюджетникам та мінімальну пенсію

  Гройсман розповів, як саме підвищаться соцстандарти вже від завтра

  З 1 грудня підвищаться мінімальні соцстандарти – Гройсман