5 канал

Соціолог: На тлі негативної оцінки суспільством ситуації в державі рейтинг БПП починає "відіграватись"

Соціолог розповів про рейтинг "Народного фронту" і БПП в українських громадян

Нинішні ініціативи уряду в певній мірі уже починають знову підвищувати рейтинг БПП і Президента у суспільстві. Про це в ефірі "5 каналу" заявив директор соціологічної служби "Рейтинг" Олексій Антипович.

"Народний фронт має 1% підтримки. З 22%, які "Народний фронт" мав у жовтні 2014 року, звичайно, це нуль. Просто розчинилися. Арсеній Яценюк наразі не присутній в українській політиці і з падінням рейтингу Яценюка зникла і підтримка партії", – зазначив він.

Зі слів Антиповича, більшість українців оцінюють ситуацію в державі негативно, проте рейтинг БПП і Президента починає знову підвищуватися.

"Стосовно БПП, звичайно, після парламентської кампанії 2014 року з показником понад 20%, нинішні показники є нижчими, але це не катастрофа. Це при цьому на тлі того, що більшість українців оцінюють ситуацію в державі негативно. Різні коливання, навіть було зниження влітку, але нинішні ініціативи уряду певною мірою уже починають відігравати назад рейтинг БПП, як і Президента зрештою, але знову ж таки це все треба дивитися в динаміці", – зазначив соціолог.

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" політичний експерт Бачо Корчілава, українські політики так чи інакше "спалять" свій рейтинг.

Попередній матеріал
У Запоріжжі на остові Хортиця знайшли комплекс для культових обрядів віком 3500 років
Наступний матеріал
На трасі "Київ-Чоп" мікроавтобус занесло під колеса вантажівки – є загиблі

Міжнародне рейтингове агентство S&P підвищило рейтинг Києва до "B-"

Fitch підвищило довгостроковий рейтинг України

Україна піднялася в рейтингу Doing Business з 83-ї до 80-ї позиції - Президент

У світовому рейтингу щастя Україна посіла 123 місце