Субсидії
Субсидії Depositphotos

Заохочують розумне енергоспоживання: що робити з невикористаною субсидією

  Читайте по-русски
  Субсидія, яку домогосподарство отримало готівкою у березні та отримає у квітні, завдяки розумному споживанню енергоресурсів та наявності на рахунку в надавача послуги невикористаної допомоги, може бути використана на власний розсуд сім'ї

  Власники невикористаної субсидії мають право платити менше у платіжках за лютий, березень та навіть квітень. Про це інформує прес-служба Мінсоцполітики.

  "Пояснюємо на конкурсному прикладі. Станом на березень в особистому кабінеті субсидіанта висвічується невикористана субсидія на суму 1500 грн. Домогосподарство спожило в лютому газу на суму 1000 грн. Таке домогосподарство має право вимагати перерахунку платіжки за лютий, де згідно із законом має стояти сума до сплати "нуль". Решту 500 грн переходить на квітень, і якщо сім’я спожила у березні газу на 1000 грн, їй у квітні залишається доплатити лише 500 грн", – пояснили у відомстві.

  Таким чином, як запевняють у міністерстві, субсидія, яку таке домогосподарство отримало готівкою у березні та отримає у квітні, завдяки розумному споживанню енергоресурсів та наявності на рахунку в надавача послуги невикористаної допомоги, може бути використана на власний розсуд сім'ї.

  Попередній матеріал
  Президент відреагував на смерть співробітника АП у столиці
  Наступний матеріал
  Тікають, ніби криси з корабля: за 2 місяці поліції здалися 10 бойовиків терористичної "ДНР"
  Loading...

  Кабмін проти Коболєва: чому сваряться та чи можливий компроміс – "БлогПост"

  Рева пояснив, чому субсидії на житло є ефективнішими, ніж регулювання цін на енергоносії

  Рева назвав 2 документи, необхідні для оформлення субсидії