Працівник АПУ Олександр Бухтатий
Працівник АПУ Олександр Бухтатий фото АПУ

Президент відреагував на смерть співробітника АП у столиці

  Читайте по-русски
  Порошенко закликав правоохоронців якнайшвидше встановити і покарати винних у трагедії

  Президент України Петро Порошенко висловив співчуття родині та знайомим загиблого у столиці працівника АПУ Олександра Бухтатого. Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

  Порошенко також закликав правоохоронців якнайшвидше встановити і покарати винних у трагедії. 

  "Висловлюю глибокі та щирі співчуття родині, близьким, колегам та друзям у зв’язку з трагічною смертю працівника нашої Адміністрації – Олександра Євгенійовича Бухтатого. Звертаюся до правоохоронних органів із закликом у максимально короткий строк встановити винних у злочині і покарати їх відповідно до закону", – зазначено у повідомленні. 

  У команді Президента додають: Олександр Євгенійович був гідним членом команди – чесною і порядною людиною.

  "Це професіонал своєї справи, який користувався глибокою повагою в журналістських колах. Доручив голові Адміністрації Президента надати всю необхідну організаційну допомогу для похорону загиблого", – повідомив Порошенко. 

  Як інформував 5.UA, 14 березня в Шевченківському районі Києва було виявлено тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. Згодом з'ясувалося, що загиблим є співробітник Адміністрації Президента Олександр Бухтатий. Він працював головним консультантом Головного департаменту інформаційної політики АПУ.

  Попередній матеріал
  НАБУ відсторонило власних детективів, що фігурують у розслідуванні Bihus.info
  Наступний матеріал
  Заохочують розумне енергоспоживання: що робити з невикористаною субсидією
  Loading...