zn.ua

Євросоюз та ЄБРР нададуть Україні 70 мільйонів євро на підтримку бізнесу – на що саме підуть кошти

  Читайте по-русски
  Отримати гроші можна буде у трьох українських банках

  Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Європейським Союзом надають 70 млн євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Відповідну угоду щодо фінансування МСБ на 70 млн євро між Європейським банком реконструкції та розвитку і банками-партнерами підписано в представництві ЄБРР в Україні, повідомляє "Укрінформ".

  "Радий вас вітати з нагоди підписання кредитних угод із трьома українськими банками: "Райффайзен банк Аваль", "ПроКредит банк" та "ОТП банк". Ми підписуємо три кредитні угоди у місцевій валюті, які мають на меті спрямування кредитних ресурсів для фінансування малого та середнього бізнесу. Ті угоди, які підписуються сьогодні, загальна сума їх становить 70 млн євро", – сказав керуючий директор ЄБРР по країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне.

  Ця програма покращує доступ до фінансування для малого та середнього бізнесу, підтримується грантовим фінансуванням ЄС у рамках програми EU4Business, що забезпечує діяльність Центрів підтримки бізнесу.

  На цьому етапі до програми долучились три місцеві банки: "Райффайзен банк Аваль" отримує кредит у місцевій валюті в еквіваленті 25 млн євро, "ПроКредит банк" отримає гривневий еквівалент розміром 20 млн євро та "ОТП банк" – еквівалент у 25 млн дол.

  Ці кошти будуть надаватися на інвестиції, а також для цілей оборотного капіталу місцевих малих підприємств. Кредити у гривні захистять компанії від коливань обмінного курсу валют.

  Довідка: з 1993 року від початку своєї діяльності в Україні ЄБРР виділив майже 13,6 млрд євро для 432 проєктів у країні.

  Як повідомляв 5.UA, ЄБРР дає "Укренерго" 149 млн євро. 

   

  Попередній матеріал
  Проекти законів 1210 і 1210-1 повинні бути відкликані розробниками, щоб запобігти їх негативному впливу на економіку, – Державна регуляторна служба
  Наступний матеріал
  Насіров орендував у профспілки митниці на 17 років двоповерховий котедж за 6,7 тис. грн – Нефьодов