"Вони не бояться": Кучма відзначив внесок "Метінвесту" в розвиток економіки України

  Другий Президент України впевнений, крім того, що український ВВП має зростати по 7-8% на рік

  Українській владі необхідно займатися не лише залученням іноземних інвестицій, але і турбуватися про розвиток українського бізнесу. Таку думку висловив Леонід Кучма, другий Президент України, в рамках 13 щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), передає один з українських телеканалів.

  "Давайте думати не тільки про іноземні інвестиції, а й про розвиток українського бізнесу – великого, середнього, малого. Зараз немає можливості його розвивати, ми про нього просто забули, все виживають", – зазначив політик.

  Другий Президент України впевнений, що український ВВП має зростати по 7-8% на рік, щоб "ми піднялися з тієї прірви, в якій ми сьогодні знаходимося".

  "Іноземний капітал не прийде, тому давайте сподіватися, перш за все, на себе. Давайте припинимо вмовляти зовнішній світ, що приходьте, ми такі хороші, у нас такі можливості. Так, можливості, справді, є поки що. Ось сидить Юрій (Риженков, гендиректор групи "Метінвест", – 5.ua). Наскільки я знаю, вони ("Метінвест", – 5.ua) зараз вклали серйозні гроші в розвиток маріупольських підприємств, будують там щось серйозне. Ось бачите, вони сьогодні не бояться. Чому? Давайте у нього запитаємо, чому він не боїться. Нехай ось такі, як він, і інші вкладають в Україну. І якщо є крім нього ще й інші приклади в Україні, їх і справді треба на руках носити і всім розповідати: "Дивіться, ми самі можемо щось зробити!",– розповів Кучма.

  Нагадаємо, раніше на зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії закордонні політики визначили "найбільшого ворога" України.

  Попередній матеріал
  Євроінтеграція дуже важлива для української металургії – глава "Метінвесту"
  Наступний матеріал
  Робота під грифом "секретно": Невідомі факти з життя трагічно загиблого заступника глави АП Андрія Таранова

  Кучма: Згода бойовиків на "режим тиші" є "подарунком" главам МЗС Франції та Німеччини

  Кучма повідомив про перспективи обміну полоненими

  Євроінтеграція дуже важлива для української металургії – глава "Метінвесту"

  Президент про інвестиції в Донбас: війна не є причиною відкладення реформ