Метінвест

Євроінтеграція дуже важлива для української металургії – глава "Метінвесту"

  Металургійна галузь України однією з перших вибрала для себе європейський вектор розвитку

  Європейська інтеграція України дуже важлива для вітчизняного гірничо-металургійного комплексу, вважає генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков. Повідомляє uaprom.info.

  "Металургійна галузь України однією з перших вибрала для себе європейський вектор розвитку. Вже більше 15 років Європа є нашим основним ринком збуту. Більше 10 років ми вважаємо Європу нашим домашнім ринком. Тому європейська інтеграція нашої країни дуже важлива для нашої індустрії", - сказав він на брифінгу в рамках 13-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

  За його словами, збирає представників українського уряду, регуляторів, європейських політиків Форум важливий для металургії, щоб загальноєвропейський вектор включав в себе всі галузі української економіки.
  Ю.Риженков також зазначив, що встиг поспілкуватися з екс-президентом Польщі Олександром Кваснєвським, з деякими міністрами уряду України. "Це досить продуктивне спілкування, коли ми можемо розповісти про свої проблеми, про те, що ми чекаємо, і, відповідно, наскільки європейські політики готові підтримувати європейський вибір української економіки", - підкреслив глава "Метінвесту".

  Попередній матеріал
  Брифінг директора НАБУ Артема Ситника - відео
  Наступний матеріал
  "Вони не бояться": Кучма відзначив внесок "Метінвесту" в розвиток економіки України
  Теги: