dialog.ua

Кучма: Згода бойовиків на "режим тиші" є "подарунком" главам МЗС Франції та Німеччини

Відповідальність за виконання Мінських домовленостей лежить на всіх сторонах, у тому числі - Франції та Німеччині

Бойовики намагаються виторгувати у Мінських переговорах питання проведення виборів на окупованій території. Про це заявив представник України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Сході Леонід Кучма під час 13-ї Ялтинської конференції.

Політик заявив, що відповідальність за виконання прописаного у Мінських домовленостях, має нести кожна зі сторін. Зокрема, і міжнародні партнери України - Франція та Німеччина.

Натомість, за словами Кучми, наразі лише українська сторона дотримується угод. Крім того, під час своєї промови Леонід Кучма вкотре наголосив, що тиша на сході залежить саме від вказівок президента Російської Федерації.

"Остання заява ОРДО/ОРЛО, що вони там з дванадцяти годин повністю призупиняють, так би мовити, бойові дії, я так вважаю, що це подарунок двом міністрам закордонних справ Німеччини і Франції", -  зазначив Кучма.

Нагадаємо, Україна наполягає на створенні п’ятої підгрупи у Мінську. Вона розглядатиме питанням тимчасово непідконтрольної Україні ділянки кордону з РФ. 

Попередній матеріал
Клімкін з офіційним візитом поїхав до Португалії
Наступний матеріал
Ракета з українським двигуном вивела на орбіту космічні апарати Google

Україна наполягає на створенні п’ятої підгрупи у Мінську – Геращенко

Клімкін: Очільники МЗС України, Німеччини та Франції обговорили, як примусити Росію виконати Мінські домовленості