MasterCard
MasterCard hubs.ua

Власники карток Payoneer втратили доступ до власних грошей – українські користувачі також

Читайте по-русски
Користувачі наразі не можуть ані зняти кошти, ані отримати нові платежі

Користувачі карток платіжної системи Payoneer – серед яких і українські клієнти – масово повідомляють, що не мають доступу до своїх грошей. Як повідомляє "НВ Бізнес", гроші на рахунках були заморожені британським фінансовим регулятором. Усе через партнера платіжної системи, якого викрили на махінаціях зі звітністю.

Минулого тижня компанія Ernst & Young під час проведення аудиту німецької Wirecard виявила недостачу в 1,9 млрд євро – тобто близько чверті балансу  компанії. З'ясувалося, що керівництво компанії проводило махінації з рахунками, щоб підвищити її капіталізацію та зробити більш привабливою для інвесторів.

Після викриття гендиректор Маркус Браун був затриманий поліцією, топ-менеджмент звільнили, вартість акцій Wirecard обвалися у 10 разів. Компанія лишилася винна кредиторам ще близько $4 млрд. Тож недивно, що невдовзі заявила про банкрутство.

Проблеми у клієнтів Payoneer через те, що їхні картки та рахунки – надавала саме Wirecard. У четвер, 26 червня, британське Управління з фінансової поведінки (Financial Conduct Authority, FCA) на час розслідування заморозило усі операції з картками, які були випущені Wirecard Card Solutions – дочірньою компанією Wirecard AG.

Тож користувачі тимчасово не зможуть ані зняти кошти, ані отримати нові платежі. Це стосується і українських власників рахунків Payoneer. Редакція 5.UA перевірила – проблеми дійсно є.

Повідомлення від Payoneer
Повідомлення від Payoneer5.ua

Payoneer — платіжна система, що надає фінансові послуги та грошові онлайн-перекази. Система є зареєстрованим провайдером MasterCard по всьому світу.

Як повідомляв 5.UA, "ПриватБанк" дозволив знімати готівку з картки через каси торгових закладів.

Попередній матеріал
Перед карантином Україна продала майже 100 тонн масок Росії та Китаю – документ
Наступний матеріал
Як вибрати клініку для ЕКЗ – на що звертати увагу
Loading...