ЕКЗ
ЕКЗ 5.ua

Як вибрати клініку для ЕКЗ – на що звертати увагу

Читайте по-русски
Кілька критеріїв, які допоможуть не помилитися

Люди, які наважуються на ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення), зазвичай приходять в спеціалізовані клініки після довгих спроб завагітніти. Будь-яка невдача або неправильне ставлення стають для них складним випробуванням.

Грамотний вибір центру, в якому допоможуть досягти мрії — це ключовий момент. Тому до нього варто поставитися серйозно. Ось кілька критеріїв, які допоможуть не помилитися з вибором.

  • Популярність клініки, тривалість перебування на ринку

Уточнюйте, як довго клініка ЕКЗ працює. У цій сфері час присутності на ринку — важливий показник, тому що недобросовісні центри в такій сфері не затримуються. Уважно читайте відгуки на те місце, яке ви підібрали — не тільки на сайті, але і у вільному доступі.

Важливе застереження: оскільки відгуки ніколи не бувають однорідними, особливо у компаній, які не одне десятиліття перебувають на ринку, то не чекайте на 100% позитивних коментарів. Хорошим показником вважається, якщо 2/3 відгуків від клієнтів позитивні або ближче до позитивних, а інші — нейтральні або негативні. При цьому враховуйте специфіку сайту, на якому розміщена інформація — якщо відгуки не перевіряються і не модеруються, такі джерела варто виключити.

  • Різноманітність програм, запропонованих клієнтам

З того, які програми запропоновані, легко зробити висновок про можливості центру. Лікування має пропонуватися жінкам і чоловікам, а також у змішаній формі. Враховуючи, що приблизно в половині випадків проблем з вагітністю є чоловічий фактор, це дуже актуально.

Добре, якщо є і деяка різноманітність за віком — припустимо, жінкам до 33 років (в середньому) простіше завагітніти, тому для них у хорошій клініці з великою ймовірністю запропонують окрему програму.

  • Прозоре формування ціни

Жодна клініка відразу не дасть клієнту відповідь на питання про те, скільки коштуватиме лікування, ЕКЗ і всі супутні процедури — з тієї причини, що для початку треба обстежитися, зібрати анамнез і отримати консультацію. Але відкритий прайс з орієнтовними цінами — це вже великий плюс. На його основі клієнт отримує хоч якесь розуміння фінансової сторони питання.

ЕКЗ
ЕКЗ5.ua

Приклад центру, який підходить під все вищеперелічене — це Клініка ЕКЗ Професора Феськова. На сайті компанії є докладна інформація про всіх програмах (а їх чимало), ціни, докторів компанії. Клініка працює вже понад 20 років, а це для такого ринку вагомий показник — місце постійно вибирають люди, і більшість з них задоволені результатом.

Попередній матеріал
Власники карток Payoneer втратили доступ до власних грошей – українські користувачі також
Наступний матеріал
Неподалік Мар'їнки на ворожій міні підірвався сапер
Теги:
Loading...