Медичні маски
Медичні маски Depositphotos

Перед карантином Україна продала майже 100 тонн масок Росії та Китаю – документ

  Читайте по-русски
  Державі-агресору маски дісталися дешевше за всіх – по 25 копійок за штуку

  Україна перед запровадженням карантину продала за кордон 500 тонн медичних масок. Про це стало відомо з відповіді Державної митної служби України на запит народного депутата Володимира Ар'єва від фракції "Європейська солідарність". Скан-копії документів він виклав на Facebook.

  "Вся суть Зе-влади в цьому листі. Митниця нарешті змогла відповісти на мій запит, не минуло й трьох місяців. Отже, у січні-лютому цього року Україна продала за кордон понад 500 тонн (!) медичних масок. Пам'ятаєте дефіцит на початку карантину. Отож", – написав він.

  І додав: "Але, новина в іншому. Україна продала Китаю 80 тонн масок у січні-лютому. А потім завозила китайські в Україну в березні! Це як? Або дурість, або поклали різницю в кишеню. З огляду на останні події, схиляюсь до другого варіанту".

  Ар'єв також вказав, що ЗСУ влада забезпечити захистом не спромоглася – а от до Росії було продано 18 тонн масок.

  "Китаю продавали по $45 тис. за тонну, Польщі по $18,7 тис., а Росії найдешевше – лише по $3,3 тис., або по 25 копійок за маску", – уточнив він.

  Нагадаємо, 12 березня в Україні був оголошений карантин через поширення коронавірусної інфекції. Протягом першого місяця медичні маски були дефіцитним товаром, а коштували – вдесятеро більше, аніж місяцем раніше.

   

  Попередній матеріал
  Росія пропонувала талібам гроші за вбивство військових США в Афганістані – NYT
  Наступний матеріал
  Власники карток Payoneer втратили доступ до власних грошей – українські користувачі також
  Loading...