Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання 5 канал

Верховна Рада ухвалила зміни до Держбюджету на 2019 рік

  Читайте по-русски
  Законопроєкт пропонує дещо змінити загальні показники головного кошторису

  Верховна Рада ухвалила зміни до Державного бюджету України на 2019 рік. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Верховної Ради України.

  Зазначається, що "внесено зміни до статей 1, 4, 6, 11, 13, 14, 24, 34, 36 та пунктів 3, 18 і 19 Прикінцевих положень Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" та внесено зміни до додатків №№ 1, 2, 3, 4, 7 і 9 до Закону".

  "Прикінцевими положеннями встановлено, що на виконання цього закону Міністерство фінансів України вносить зміни до розпису Державного бюджету України на 2019 рік "з одночасним відображенням внесених змін до бюджетних призначень згідно з рішеннями КМУ, прийнятими відповідно до статті 31 ЗУ "Про Державний бюджет України на 2019 рік", частин 6, 8 та 15 статті 23 та частини 2 статті 24 Бюджетного кодексу України до набрання чинності цим законом, за головними розпорядниками коштів державного бюджету (відповідальними виконавцями бюджетних програм) – центральними органами виконавчої влади, які за рішенням Кабінету Міністрів України змінюють своє найменування, утворюються та/або реорганізовуються чи ліквідовуються", – сказано в повідомленні.

  Як повідомлялось, законопроєкт пропонує деякі зміни загальних показників Держбюджету на 2019 рік. Зокрема, передбачається збільшити видатки на:

  • збалансування фінансового стану державних вугледобувних підприємств та забезпечення фінансовими джерелами для виплати заробітної плати шахтарям, а також недопущення відключення шахт від електропостачання – 1 млн грн;
  • здійснення всіх необхідних платежів з виконання державою гарантійних зобов’язань – 1 677,7 млн грн;
  • національну безпеку і оборону – 1 361,9 млн грн;
  • фінансове забезпечення державою необхідних для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій заходів (резервний фонд) – 500 млн грн тощо.

  Законопроєкт №2283 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" був внесений урядом до ВР 17 жовтня.

  Нагадаємо, раніше парламент ухвалив проєкт змін до Бюджетного кодексу

  Попередній матеріал
  Хорошковський радить самому Богдану, а не мені – Нефьодов
  Наступний матеріал
  Пікантне листування Яременка: Супрун заговорила про легалізацію проституції
  Loading...

  До коли Кабмін має подати до Ради доопрацьований проєкт Бюджету-2020 – Верещук озвучила дедлайн

  Депутати ухвалили в першому читанні Держбюджет на наступний рік

  Парламент ухвалив проєкт змін до Бюджетного кодексу – подробиці

  Принесли до бюджету 3 млрд грн: потяги до Москви не скасовуватимуть – Криклій

  МВФ спрогнозував рівні ВВП і безробіття в Україні на наступний рік

  Гончарук анонсував збільшення видатків на оборону у 2020 році – на скільки саме