vse.media

У НБУ повідомили про зростання ВВП України в 2017 році

  Зростання пояснюється переорієнтацією металургійних підприємств на нові джерела поставок сировини

  Національний банк України оцінив зростання реального валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2017 році в 2,1%, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Негативний вплив від припинення торгівлі з НКТ (неконтрольованими територіями – ІФ) на реальний ВВП в 2017 році виявився нижчим, ніж очікувалося на початку року – 0,9 процентного пункту порівняно з 1,3 процентного пункту відповідно", – наголошується в інфляційному звіті НБУ.

  Пояснюється це швидшою переорієнтацією металургійних підприємств на нові джерела поставок сировини на тлі поліпшення зовнішньої кон'юнктури і зростання внутрішнього попиту.

  Згідно зі звітом, в IV кварталі, за оцінками Нацбанку, зростання ВВП уповільнилося до аналогічного кварталу попереднього року до 1,5%, тоді як у III кварталі становило 2,1%.

  "Це, перш за все, було обумовлено значним спадом у рослинництві через низьку врожайність пізніх зернових та технічних культур", – вказує фінансовий регулятор.

  Зазначається, що спостерігалося збільшення обсягів виробництва в переробній промисловості, зокрема в машинобудуванні, хімічному і металургійному виробництві, що майже повністю компенсувало подальше падіння випуску у добувній промисловості і виробництві електроенергії, перш за все відображало вплив від розриву виробничо-логістичних зв'язків із НКТ на початку року.

  Попередній матеріал
  "Мерзенний наклеп": Туск висловився про польський закон щодо заборони "бандерівської ідеології"
  Наступний матеріал
  Член збірної РФ зі стрільби в 2014-му воював проти України - СБУ
  Теги:

  "Час. Підсумки дня": Ексклюзивне інтерв'ю з головою Ради Нацбанку Богданом Данилишиним – відео

  Гонтарева готова до звіту в Раді – НБУ

  У НБУ 15 тис. звернень за рік: про що найбільше запитують українці

  Порошенко вніс у ВР кандидатуру на пост голови Нацбанку

  У Посольстві США прокоментували шахрайство на $5,5 млрд у "Приватбанку"

  5 канал - трансляція наживо