Україна-США
Україна-США 5.ua

У Посольстві США прокоментували шахрайство на $5,5 млрд у "Приватбанку"

  5,5 мільярдів доларів "нашахраювали" Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов, поки господарювали у "Приватбанку" – такі висновки міжнародного аудиту

  Посольство США в Україні цінує зусилля Національного банку України у розслідуванні шахрайства у "Приватбанку". Про це повідомляє у Twitter прес-служба диппредставництва.

  "Ми високо цінуємо зусилля Нацбанку України в розслідуванні шахрайства у "Приватбанку". Законне, успішне розслідування та повернення викрадених активів стане позитивним кроком у боротьбі з корупцією в Україні", – зазначили у посольстві.

  Нагадаємо, 16 січня на брифінгу в Нацбанку повідомили, що до націоналізації "ПриватБанку" менеджери вивели з банку $5,5 млрд. Саме таку суму коштів "нашахраювали" Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов, поки господарювали у "Приватбанку" – такі висновки міжнародного аудиту оприлюднив Нацбанк України. 

  Як відомо, "Приватбанк" перейшов у державну власність у грудні 2016 року. Це був єдиний спосіб врятувати фінустанову, заявляли тоді в НБУ. Якби "Приватбанк" не став державним, то завалив би банківську систему України. Після цього державі довелося влити у фінустанову понад 100 мільярдів гривень.

  Попередній матеріал
  Бойовики репресують виданих їм Україною заручників - штаб АТО
  Наступний матеріал
  Гриневич доручила розібратися з ситуацією щодо опалення ВНЗ
  Loading...