Член збірної РФ зі стрільби в 2014-му воював проти України - СБУ

  За даними спецслужби, росіянин Олександр Залічев був снайпером-найманцем в угрупуванні "Вагнер" в перший рік російської збройної агресії проти України

  Двократний чемпіон Росії в дуельній стрільбі з рушниці Олександр Залічев причетний до терористичної діяльності на сході України та у 2014 році проходив службу снайпером у військовому угрупованні "Вагнер". Про це сказав керівник апарату голови СБУ Ігор Гуськов, повідомляє телеканал "Прямий".

  "Дійсно СБУ спільно з іншими правоохоронними органами в межах повноважень здійснює документування злочинної діяльності, в тому числі російських найманців на Донбасі. В рамках цієї роботи ми неодноразово інформували громадськість про діяльність спецпідрозділу РФ під назвою "Вагнер". Ми інформували, що у нас є персональні дані на майже 2 тисячі найманців. І в рамках цієї роботи відкриваються все нові й нові факти зухвалого відношення до України з боку спецслужб Росії і окремих громадян", – зазначив Гуськов.

  "Встановлено, що одним із найманців "Вагнера" був Залічев Олександр Борисович, який проходив службу на посаді снайпера. З аналізу відкритих джерел маємо інформацію, що він був двократним чемпіоном Росії, а також підкреслюю, членом збірної команди Росії з тактичної стрільби як мінімум у 2014-2016 роках", – додав він.

  За словами Гуськова, дуже потрібна спільна робота державних органів України щодо інформування громадськості про такі випадки.

  Попередній матеріал
  У НБУ повідомили про зростання ВВП України в 2017 році
  Наступний матеріал
  Онлайн-баттл: як вирішити проблему з нерозмитненими авто в Україні

  Російські найманці постачають зброю з Криму на схід та активно гатять по ЗСУ – розвідка

  Бойовики не пустили ОБСЄ до полігону, де заховали танки

  Доба в АТО: окупант випустив по позиціях ЗСУ понад півсотні мін різних калібрів

  Айвазовська розповіла, як Росія хоче використати ухвалення закону щодо реінтеграції ОРДЛО

  Неспокійне Широкине: бійці АТО розповіли, навіщо ворог робить "прострілку"

  "Гумконвой" РФ привіз на Донбас військове устаткування – розвідка