dentons.com

Антрацитового вугілля на українських ТЕС вистачить максимум на 40 днів – "Укренерго"

  В Україні загальний запас антрацитового палива становить 842 тис. тонн

  У середньому антрацитового палива вистачить на 40 діб. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки очільника "Укренерго" Всеволод Ковальчук під час засідання Антикризового енергетичного штабу щодо ситуації в енергетичній галузі.

  "Енергосистема України не можуть обійтися без роботи тих станцій, хоча б частково, які працюють на вугіллі антрацитової групи. Якщо це пояснювати простими словами, це виглядає приблизно так – для того щоб, наприклад, Вуглегірська ТЕС, яка виробляє електроенергію на вугіллі газової групи, могла на 100% використовувати ті лінії електропередачі, які від неї зараз відходять, необхідно, щоб підтримувалася постійно генерація і на Зміївській ТЕС, і на Слов'янській ТЕС, які працюють на антрацитовому вугіллі. Певним мінімальним складом, але вони мають працювати, інакше Вуглегірська ТЕС не зможе на 100% видавати потужність у мережу", – зазначив Ковальчук.

  "Проблема полягає у тому, що за повної відсутності антрацитового палива у нас загально запасу палива 842 тис. тонн у середньому вистачить ніби на 40 діб. Але треба рахувати, що на різних станціях різний запас палива. Насправді, значення по антрацитових станція коливається від 14 до 100 діб за умови введення надзвичайного стану. Коли буде спрацьовано ці залишки вугілля ми не зможемо обійтися без обмеження споживачів, застосовуючи аварійні графіки відключення", – додав він.

  Попередній матеріал
  ГПУ загратувала терориста "ДНР", що катував полонених бійців АТО
  Наступний матеріал
  Кожен українець зможе зареєструвати компанію з телефону – Мін'юст
  Loading...

  Керівник "Укренерго": Блокада Донбасу може призвести до того, що Україні доведеться імпортувати дорогу електроенергію з Росії

  В Україні хочуть підвищити тарифи на електроенергію "до економічно обґрунтованого рівня"

  Міненерго: Переміщення вугілля із зони АТО – це не купівля-продаж