kp.ua

Гройсман: Енергоштаб розгляне можливість віялових відключень світла в Україні

  За словами прем'єр-міністра, наразі в країні значно знизились запаси вугілля

  Сьогодні, 13 лютого, антикризовий енергетичний штаб на засіданні розгляне можливість віялових відключень електроенергії через зниження запасів вугілля на складах українських електростанцій, заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Про це інформує "Інтерфакс-Україна".

  "Сьогодні енергоштаб розгляне питання стратегічних запасів. Ви розумієте: якщо є двотижневий запас – це означає лише одне, що ми не можемо цей запас спалити, щоб за два тижні увійти в кризу. Ми маємо вже сьогодні вжити певних заходів для недопущення зниження запасів вугілля до критичних обсягів", – сказав прем'єр-міністр.

  Як повідомляв 5.UA, 13 лютого енергетичний штаб розгляне доцільність введення надзвичайного стану.

  Нагадаємо, у понеділок, 13 лютого, в Києві відбулася зустріч прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та прем'єр-міністра Молдови Павла Філіпа. Під час зустрічі Гройсман заявив, що Київ зацікавлений у запуску спільного контролю на українсько-молдовському державному кордоні до кінця 2017 року.

  Попередній матеріал
  Посіпака Кремля: до терористів "ДНР" приєднався російський письменник
  Наступний матеріал
  Зміни українську школу на краще: Стартувало онлайн обговорення навчальних програм школярів

  Керівник "Укренерго": Блокада Донбасу може призвести до того, що Україні доведеться імпортувати дорогу електроенергію з Росії

  Брюссель накрила темрява: майже у всій столиці ЄС зникла електроенергія – фото та відео

  В Україні хочуть підвищити тарифи на електроенергію "до економічно обґрунтованого рівня"