twitter.com/d_stoliarchuk

Гройсман: Україна зацікавлена у запуску спільного контролю на українсько-молдовському держкордоні

  У понеділок, 13 лютого, у Києві відбулася зустріч прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та прем'єр-міністра Молдови Павла Філіпа

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Київ зацікавлений у запуску спільного контролю на українсько-молдовському державному кордоні до кінця 2017 року.

  "Хотів би, щоб сьогодні ми розглянули те, що ми разом з вами напрацювали дорожню карту, де є чітких 8 пунктів, які ми повинні виконати. Я б дуже хотів, щоб ми об'єднали зусилля і в 2017 році спільно вирішили ті завдання, які стоять перед нами. У нас є дуже багато інфраструктурних проектів. Ми зацікавлені в тому, щоб до кінця цього року відкрити в пунктах перетину державного кордону спільне оформлення і спільний контроль", – сказав прем'єр України під час зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом в Києві.

  "Хочу, пане прем'єр-міністре, подякувати вам за те, що ви прийняли рішення зняти торгові обмеження, після нашого спілкування, для українських товарів. Переконаний в тому, що це підсилить наші спільні позиції, і просив би розглядати Україну і в економічному плані як стратегічного партнера. Тут ми готові до максимального розширення співпраці", – зазначив Гройсман.

  "Ми маємо непогану динаміку з точки зору двосторонньої торгівлі, але я впевнений, що потенціал набагато більший. Ми бачимо 10-15% зростання експортно-імпортних операцій – це досить хороший показник", – додав він. 

  Попередній матеріал
  ІС: Російські військові знущаються над мирним населенням Донбасу
  Наступний матеріал
  Нацбанк розпочинає діагностику 37 банків
  Loading...

  "Маневр Кишинева": Додон запропонував НАТО "не поспішати з відкриттям офісу Альянсу" в Молдові

  "Ми у делікатній ситуації": Прем'єр Молдови відкинув можливість розірвання угоди про асоціацію з ЄС

  "Євроступор Кишинева": Додон заявив, що Молдова може анулювати угоду про асоціацію з ЄС