Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Словенія president.gov.ua

Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Словенія: що обговорювали політики

  Президенти підняли питання прямого авіасполучення і співпраці в енергетичній сфері

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Словенія Борутом Пахором, який відвідав Україну в рамках свого міжнародного турне після візитів до Берліна і Москви. Про таке повідомляє прес-служба Президента

  "Дякую за сильну та надійну позицію щодо підтримки суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України, за тверду позицію в питанні забезпечення європейської єдності, включно з санкціями, а також за чітку позицію щодо незаконної анексії Криму", – зазначив Петро Порошенко.

  Президент Порошенко детально поінформував співрозмовника про останнє загострення ситуації на Донбасі у зв'язку з обстрілами Авдіївки з боку російсько-терористичних військ. Політики обговорили те, що для досягнення прогресу у переговорному процесі щодо політичного врегулювання мають бути виконані першочергові безпекові елементи Мінських домовленостей, передусім, повне і остаточне припинення вогню та відведення важких озброєнь.

  Президент Порошенко наголосив на важливості збереження послідовної санкційної політики ЄС щодо Росії до повного відновлення незаконно порушеного  суверенітету і територіальної цілісності України у міжнародно-визнаних кордонах, включаючи Крим. Було також обговорено питання європейської інтеграції України.  Глава держави подякував за активну підтримку Словенії у питанні якнайскорішого запровадження Європейським Союзом безвізового режиму поїздок для громадян України.

  Сторони підкреслили спільну зацікавленість у розвитку співробітництва у сфері енергоефективності, а також домовлено активізувати роботу з метою відновлення прямого авіаційного сполучення між Любляною і Києвом. Глава Української держави підтвердив зацікавленість України в посиленні співпраці зі Словенію в економічній, культурній та гуманітарній сферах.

  Президент України Петро Порошенко поновив запрошення Президенту Республіки Словенія Боруту Пахору відвідати Україну з офіційним візитом.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні у Києві відбулася церемонія зустрічі Порошенка з Президентом Республіки Словенія. 

  Попередній матеріал
  У Києві на Шулявці зіткнулися п'ять автівок
  Наступний матеріал
  У Лондоні поцупили понад 160 стародруків, зокрема Коперника, да Вінчі, Данте

  Забаганки Трампів: чому в Словенії довелося перейменовувати низку тістечок та бургерів

  Порошенко провів зустрічі із головою Державних зборів та прем’єр-міністром Словенії

  Порошенко домовився з президентом Словенії про відновлення прямого авіасполучення