facebook.com/shtab.blokady

Через "блокаду Донбасу" українці можуть залишитися без електрики – нардеп

  Іван Винник вважає, що санкції мають впливати на терористів, а не спричиняти труднощі для енергетики України

  У парламентському комітеті точаться серйозні дискусії про загрозу блокади залізниці активістами в Луганській і Донецькій областях. Про це заявив народний депутат, секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Іван Винник, передають "Українські новини".

  "Ми сьогодні говоримо про те, що Україні принесе ця економічна блокада неконтрольованих територій, а саме - перед якими загрозами опинилася країна. Перш за все, мова йде про питання вкрай важливого для країни транспортування вугілля антрацитної групи. Нам потрібне вугілля, теплова генерація України залежить від вугілля, що видобувається на Донбасі. І щоб зняти цю залежність, потрібні роки. Можливо, п'ять років, а ось так відразу, навіть за рік, систему не переробити", - зазначив Винник.

  Крім того, нардеп переконаний, що санкції повинні бути спрямовані на підрив можливостей терористів на окупованих територіях, а не створювати складнощі для енергетики України і ризики для всього населення країни.

  "Відключити світло, зруйнувати теплогенерацію - неправильно. Не можу зрозуміти, як саме такі дії зашкодять Російській Федерації, ворогові? Блокада залізниці - виконання окремого замовлення, провокація. СБУ варто швидше розібратися, хто за цим стоїть", - заявив парламентарій.

  За словами Винника, на сьогодні продовжується блокування кількох гілок залізничного сполучення з неконтрольованими територіями, яку влаштувала низка народних депутатів з опозиційних фракцій.

  Попередній матеріал
  Голова МЗС анонсував створення Українського інституту для поліпшення іміджу країни за кордоном
  Наступний матеріал
  "Переконайтеся, які зміни відбуваються": Гройсман запросив до України учасників Північтлоатлантичної ради НАТО
  Теги: