sferaservis.com

Реакція ЄС на блокаду Донбасу: Важливо, щоб електростанції отримували вугілля

  Представництва міжнародних дипломатичних місій уважно стежать за ситуацією

  В Україні вже кілька тижнів триває блокада залізничних колій на Донбасі. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом блокування залізниці, однак ситуація залишається напруженою. Представництва міжнародних дипломатичних місій уважно стежать за ситуацією, повідомляє "Сегодня" з посиланням на представництво ЄС в Україні.

  Наразі у Брюсселі формують позицію з приводу блокади Донбасу. "Ми зараз працюємо, вивчаємо питання. Ми стежимо, аналізуємо, вивчаємо ситуацію. Але поки коментарі не даємо. Позиція виробляється. Ми не можемо самі від себе сказати, консультуємося з колегами в Брюсселі", – цитує видання слова прес-аташе представництва ЄС в Україні Давида Стуліка.

  Водночас у посольстві Великої Британії відзначають: важливо, щоб українські електростанції не залишилися в результаті блокади без вугілля. "Ми стежимо за ситуацією. Важливо, щоб українські електростанції мали достатньо запасів для забезпечення потреб населення в цей дуже холодний зимовий період", – наголосили в посольстві.

  Попередній матеріал
  "Хто наступний?": Новина про ліквідацію "Гіві" сильно деморалізувала терористів – розвідка
  Наступний матеріал
  Невідомий літак на небезпечній відстані "супроводив" борт Трампа над Флоридою – ЗМІ
  Теги: