president.gov.ua

Співпраця у сферах "зеленої енергетики" та альтернативних видів палива: про що на перемовинах домовились Україна та Фінляндії

Сторони здійснюватимуть обмін досвідом, інформацією та знаннями

У ході офіційного візиту Президента Петра Порошенка до Фінляндської Республіки підписано Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива. Документ у присутності Президентів України та Фінляндії, за підсумками двосторонніх переговорів, підписали віце-прем'єр-міністр – очільник Мінрегіонрозвитку Геннадій Зубко і міністр зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндії Кай Мюккянен. Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

Відповідно до положень Меморандуму, сторони здійснюватимуть обмін досвідом, інформацією та знаннями щодо державної підтримки, передових практик виробництва електроенергії з використанням відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, забезпечення сталої роботи енергосистеми при збільшенні частки електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел. Україна та Фінляндія також розроблятимуть та впроваджуватимуть спільні програми та проекти, надаватимуть підтримку організаціям та компаніям обох країн з проведення спільних семінарів, курсів та зустрічей з тематики енергоефективності, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Імплементація положень Меморандуму має сприяти вдосконаленню українського законодавства, стандартів і бізнес процесів у контексті реалізації програм підтримки енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, зокрема, в системах централізованого теплопостачання, транспортній галузі та промисловості.

Як повідомляв 5.ua, 23 листопада 2016 року Порошенко підписав закон про Нацкомісію з регулювання енергетики і копмослуг.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Олександра Мотузяника – відео
Наступний матеріал
Речник Міноборони: Впродовж минулої доби поранено двох українських військових
Loading...

Відновлювана енергетика: які перспективи має Україна

Міністр енергетики розповів, як Україна зменшує постачання вугілля із зони АТО

В осінньо-зимовому сезоні вдасться уникнути віялових відключень електроенергії – радник міністра енергетики

Тарифи на електроенергію можуть бути переглянуті – Міненергетики

Євросоюз виділить Україні 600 млн євро після реформи сфери енергетики

5 канал - трансляція наживо