альтернативна енергетика Фото із відкритих джерел

Відновлювана енергетика: які перспективи має Україна

У світі відбувається серйозний поворот до альтернативної енергетики

Відновлювальна енергетика сьогодні має декілька переваг. Про це в ефірі "5-го каналу" заявив голова правління Всеукраїнської вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков.

"В Карпатах уже побудована перша електростанція потужністю 13,2 МВт, чотири сучасних вітротурбіни генерують електроенергію. І це тільки початок, тому що ми сьогодні розглядаємо мапу набагато ширше. Хочу наголосити, що відновлювальна енергетика сьогодні має декілька переваг, тому що перше – ми сьогодні маємо негативні стосунки з Росією і розвиток атомної енергетики у нам під великим питанням стоїть, ми можемо продовжувати використовувати блоки, але подальше будівництво російський атомних станцій комплектуючих і палива неможливе. І друге це проблема з постачанням вугілля.

Сьогодні один вітряк може забезпечити декілька сот будинків приватних електроенергією. Сьогодні вітроенергетика забезпечує декілька мільйонів будинків у світі. Якщо подивитися прогноз Глобальної вітроенергетичної ради, то вони прогнозують, що до 2030-го року взагалі вітроенергетика може забезпечити 20% виробництва електроенергії і це не просто прогнози, вони роблять тенденцію наскільки за останні 15 років йде розвиток вітроенергетики в світі.

Я думаю, що в Україні, якщо банки звернуть увагу і будуть повертатися до України і фінансувати проекти саме з використанням відновлюваних джерел енергії, то найближчим часом, до 2030-го року, на 15-20% ми зможемо вийти", – сказав Конеченков.

Попередній матеріал
В Орегоні демонстрації проти Трампа переросли у масові заворушення – фото та відео
Наступний матеріал
У столиці встановили бронзову скульптуру королеві Франції
Теги:
Loading...

Міністр енергетики розповів, як Україна зменшує постачання вугілля із зони АТО

Тарифи на електроенергію можуть бути переглянуті – Міненергетики

Атомній енергетиці бути: Україна та Казахстан домовились про співробітницво за 4 напрямками

Україна не відмовиться від атомної енергетики – Президент