агрохолдинг
агрохолдинг Прес-служба агрохолдинга \"Мрія\"

Масштабна угода: великий український агрохолдинг придбала Саудівська інвестиційна компанія

Президент підкреслив, що угода SALIC з "Мрією" є найбільшим контрактом, найбільшою купівлею у сільськогосподарському секторі за всю історію незалежної України

Саудівська інвестиційна компанія SALIC придбала великий український агрохолдинг "Мрія", уклавши, таким чином найбільший контракт у сільськогосподарському секторі за всю історію незалежності.

Про це заявив Президент Петро Порошенко на церемонії підписання угоди між компаніями Mriya Farming PLC та SALIC, повідомляє "Укрінформу".

"Рішення SALIC придбати агрохолдинг "Мрія" є надзвичайно важливою подією і демонструє готовність іноземних інвесторів укладати гроші в Україну, кардинальні зміни в інвестиційному кліматі і в ставленні інвесторів до нашої держави", – сказав Порошенко.

За його словами, SALIC є власністю суверенного фонду Саудівської Аравії, і є нині одним із найбільших у світі інвесторів у сфері сільськогосподарського бізнесу у світі.

Президент підкреслив, що угода SALIC з "Мрією" є найбільшим контрактом, найбільшою купівлею у сільськогосподарському секторі за всю історію незалежної України, а також загалом першою інвестицією в українську економіку "такого масштабу" після початку російської агресії у 2014 році.

"Цей контракт не означає купівлю української землі. Він означає купівлю українських активів, підвищення рівня інвестицій в український аграрний комплекс і підвищення рівня технологій, які приходять зараз в Україну", – наголосив Порошенко.

Глава держави додав, що ці іноземні інвестиції сприятимуть підвищенню врожайності, експорту, надходження валютної виручки в Україну та створенню нових високооплачуваних робочих місць.

Попередній матеріал
На Вінниччині пронісся смерч – відео
Наступний матеріал
Новак розповів, скільки запланованих ремонтів доріг виконав "Укравтодор"
Loading...

Зустріч Президента України та головного виконавчого директора IKEA Стефана Вановербеке – відео

Ноу-хау на колесах: на Тернопільщині чоловік змайстрував робота і возить ним картоплю – відео

Прихід IKEA в Україну: стало відомо, коли запрацює перший магазин у Києві

"Сигнал для світових брендів": прихід IKEA в Україну підтвердив Порошенко

Гройсман спрогнозував, якою буде інфляція у 2019 році

Рахункова палата підрахувала, скільки мільйонів бюджет втрачає через ProZorro