Трактор
Трактор pixabay.com

"Це синергія" – експерт назвав принципово важливий момент щодо сільського господарства України

Сільське господарство потребує залучення чималих технологій, але, своєю чергою, створює додаткові робочі місця та створює попит на спецтенхіку. Так утворюється своєрідна агросинергія

Про таке розповів голова правління АТ "Ощадбанк" Андрій Пишний в ефірі програми "Час можливостей" на "5 каналі". 

"Агропромисловий комплекс потребує колосальної інфраструктури – це логістика, це транспорт, відповідні консультаційні послуги, це розмитнення. Це все створюватиме додаткові робочі місця не лише в сільській місцевості. Це принципово важливий момент. Сільське господарство – це насправді синергія", – зазначив експерт.

Він пояснив: "Для прикладу, агропромисловий комплекс потребує техніки. Держава забезпечила відповідну програму підтримки. Цього року 260 селянсько-фермерських господарств скористалися лише в "Ощадбанку" тією підтримкою, яка була надана. Вони придбали на ці кошти сільськогосподарську техніку, використавши компенсаційну схему з державного бюджету на суму 30 мільйонів гривень. Це при тому, що ця програма працювала лише в другому півріччі. Наступного року ми розраховуємо, що вона буде щонайменше на рівні 900 мільйонів гривень, а 2019-2020 роки – півтора мільярда гривень. Це означає, що сільське господарство дає роботу і створює відповідний попит на техніку, на галузь машинобудування". 

Більше про перспективи, які відкриває сільське господарство в Україні – дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Саакашвілі розповів, що планує робити після суду
Наступний матеріал
Смачне лікування: студентка з Івано-Франківська створила жуйку від пародонтозу
Loading...