Геннадій Зубко
Геннадій Зубко 5 канал

"Чималий людський потенціал": Зубко розповів, скільки українців нині проживають у селах

Лише половина мешканців сільської місцевості зайнята у сільському господарстві

На сьогодні 31% громадян України проживає в сільській місцевості. Про таке заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко в ефірі програми "Час Можливостей" на "5 каналі".

"Ми повинні створити умови для того, щоб утримати той людський потенціал, який на сьогодні є (на селі). 31% українців сьогодні мешкають на сільській території. І це не тільки великі агрохолдинги на сьогодні дають один валовий прибуток. І я вам скажу навіть більше: ми не розраховуємо на те, що точка зростання у переробній галузі буде саме у великих агрохолдингів. Тому що безпосередньо, коли фермерське господарство має невелику кількість землі, для того щоб отримати додатковий прибуток з неї, потрібно створити додаткову переробку, або хоча б насамперед зберігання, аби отримати додаткову маржу, додатковий прибуток з кожного гектару", – пояснив міністр.

Крім того, заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова додала, що лише 50% мешканців сільської місцевості зайняті в сільському господарстві.

Продовження розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
Агресивні, професійні, нахабні: як "працюють" кадрові військові РФ під Авдіївкою
Наступний матеріал
Продумана схема та міні-спектакль: у Харкові спіймали банду аферистів
Loading...