"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

У "ПриватБанку" заявили, що документи у справі Суркісів були підроблені

Читайте по-русски
Банк заявляє, що підписи від імені директорів компаній – належать іншій особі

Виконавчі провадження за заявами компаній, що афілійовані з братами Ігорем та Григорієм Суркісами, були відкриті за підробленими документами. Таку заяву зробили у прес-службі "ПриватБанку".

"ПриватБанк" звернувся із заявою до Державної виконавчої служби про повернення виконавчих документів за заявами шести компаній, пов'язаних з братами Суркісами, через виявлені обставини підроблення документів, за якими були відкриті такі провадження. Також банк найближчим часом направить відповідну заяву до правоохоронних органів", – мовиться у повідомленні банку.

Як уточнили у фінансовій установі, заяви до держвиконавців від імені позивачів були нібито підписані керівництвом компаній. Але при зіставленні з підписами директорів на інших документах – виникли підозри щодо автентичності підписів. Позивачами є компанії CAMERIN INVESTMENTS LLP, SUNNEX INVESTMENTS LLP, TAMPLEMON INVESTMENTS LLP, BERLINI COMMERCIAL LLP, LUMIL INVESTMENTS LLP, SOFINAM INVESTMENTS LLP.

Почеркознавча експертиза, за якою "ПриватБанк" звернувся до спеціалізованої установи, також підтвердила, що підписи від імені директорів компаній належать іншій особі.

Нагадаємо, міністр юстиції Денис Малюська запевнив, що держвиконавець не стягуватиме із "ПриватБанку" 7 мільярдів гривень ($250 мільйонів) на користь компанії Суркісів.

Попередній матеріал
"Аваков, відкрий докази!": адвокати фігурантів справи Шеремета прийшли до МВС висловити протест
Наступний матеріал
Шанс зберегти родину: як волонтери на Харківщині допомагають сім'ям, які опинилися у скруті
Loading...