"ПриватБанк"
"ПриватБанк" Depositphotos

У Мін'юсті заявили, що підстав для стягнення грошей із "ПриватБанку" на користь Суркісів немає

  Читайте по-русски
  Мін'юст як судовий виконавець уже заявив: поки з "Привату" гроші не вилучатиме

  Підстав для стягнення з "ПриватБанку" мільйонів на користь братів Суркісів немає. Так вважають у Міністерстві юстиції, коментуючи рішення Апеляційного суду.

  Як пояснювали раніше юристи "ПриватБанку", чи віддавати гроші офшорним компаніям, має вирішувати або Наглядова рада, або Кабінет Міністрів. Водночас Мін'юст як судовий виконавець уже заявив: поки з "Привату" гроші не вилучатиме. Там вважають, що для цього офшорні компанії мають виграти у суді право стягувати фінанси, а не лише виконання умов депозиту, як це зазначено у вже чинному рішенні.

  "Мін'юст як орган, який виконує судові рішення, жодних мільярдів із "ПриватБанку" зараз стягувати не буде, адже НЕ було і немає судового рішення про стягнення цих грошей із банку. Таке розгортання подій буде можливим лише у тому випадку, якщо офшорні компанії подадуть позови до суду про стягнення грошей (у разі відмови банку повертати їх з депозитів) і отримають судове рішення, яке підлягає примусовому виконанню", – сказано в повідомленні.

  Нагадуємо, Апеляційний суд напередодні залишив чинною ухвалу про зобов'язання виконувати депозитні договори між "ПриватБанком" та шістьма офшорними компаніями. Їх пов'язують із братами Суркісами. Вклади разом із відсотками становлять 250 мільйонів доларів.

  Як повідомляв 5.UA, 25 лютого 2020 року за клопотанням державного виконавця Мін'юсту суддя Печерського районного суду Києва Підпалий, вирішуючи питання щодо роз'яснення ухвали про забезпечення позову шести офшорних компаній, пов'язаних із Суркісами, розгляд якого зупинено ще в 2017 роцістав на бік позивачів, тобто Суркісів.

  Попередній матеріал
  Понад 100 випадків за добу: в Україні на коронавірус захворіли майже 800 медиків
  Наступний матеріал
  У Зеленського мають зробити вибір між дефолтом і Коломойським – Герасимов
  Loading...

  "Магія синхронізації?": правки до "антиколомойського" закону мають схожу структуру і навіть шрифти

  Якщо Україна потерпатиме від упередженого правосуддя та захисту окремих олігархів, вона не розкриє свій потенціал – Волкер

  Справа Суркісів і "ПриватБанку": під Апеляційним судом у Києві відбулась акція протесту

  Британський суд відхилив останню спробу Коломойського не допустити розгляду позову "Приватбанку" в Лондоні

  "ПриватБанк" подав новий позов на $5,5 млрд проти Коломойського & Ко

  "Антиколомойський закон": чого хочуть МВФ, колишні власники і що це означає для економіки